کد خبر: ۷۱۶۷۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
کد خبر : ۷۱۶۷۸۴۸
سیدمجید صدری اظهار کرد:

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به انتشار صورت‌های مالی شش ماهه گفت: با افزایش کیفیت خدمات، جهش قابل توجهی در تحقق درآمد‌های عملیاتی شرکت رخ داده است.

سید مجید صدریبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مهندس سیدمجید صدری، تصریح کرد: درآمد‌های عملیاتی با توجه به اقدامات و برنامه‌های شرکت، برای سال جاری با جهش قابل توجهی همراه و بسیار متفاوت از سال گذشته بوده است، به نحوی که در نیمه اول سال فقط در بخش ثابت حدود ۴۰ ریال به ازای هر سهم، سود عملیاتی شناسایی شده و تا پایان سال امکان رشد این عدد تا حداقل ۲ برابر وجود دارد.

وی افزود: شرکت مخابرات ایران توانست عملکرد متفاوتی را در ۶ ماهه اول سال ۹۸ ارائه داده و انتشار صورت‌های مالی، بیانگر صعودی بودن شاخص‌های سودآوری است.

صدری افزود: با در نظر گرفتن رشد درآمد و سود شرکت همراه اول، به نسبت سال گذشته، شاهد رشد چشم گیر در سهم شرکت اصلی خواهیم بود و همین امر زمینه ساز رشد قیمتی سهام مخابرات در بورس خواهد شد.

وی با اشاره به بهبود بهره وری در بخش عملیات شرکت افزود: سود شناسایی شده صرفاً مربوط به عملکرد شرکت اصلی در بخش ثابت بوده و شامل سود شرکت همراه اول که بخش مهمی از سود تلفیقی را تشکیل می‌دهد، نیست.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه سود تلفیقی سهام شرکت مخابرات ایران در شش ماه اول سال ۹۸ به ۴۰۳ ریال بالغ شده است، ادامه داد: مخابرات در گزارش ۶ ماهه اول سال ۹۸ خود در بخش ثابت به سود ۲۴۰۰ میلیارد ریالی رسیده است، درحالی که در دوره مشابه سال گذشته، زیان ۴۲۰ میلیارد ریالی را به ثبت رسانده بود.

صدری همچنین یادآور شد: با اتمام پروژه‌های درآمدزا و افزایش سود ناخالص نیمه دوم نسبت به نیمه اول سال جاری، درآمد شرکت اصلی در پایان سال با رشد قابل توجهی در بخش عملیاتی مواجه خواهد شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر