کد خبر: ۷۱۶۸۰۹۴
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
کد خبر : ۷۱۶۸۰۹۴

دومین دوره جشنواره‌ ملی داستانی آب در بخش های داستان و نزدیک داستان (روایت و زندگی‌نگاره) در اصفهان برگزار می شود.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،دومین دوره جشنواره ملی داستانی آب با همکاری موسسه سینمایی بچه‌های نوین، نویسندگان و انجمن‌های داستانی اصفهان با همکاری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان برگزار می‌شود.

دایره مخاطبان و شرکت‌کنندگانِ جشنواره، در این دوره تمامی نویسندگان فارسی زبانِ جهان گسترش یافته است و بخش‌های جشنواره شامل داستان، نزدیک داستان (روایت و زندگی‌نگاره) است.

محور‌های محتوایی جشنواره شامل مولفه‌های وضعیت منابع آب، نقش آب در زندگی و اقلیم مردمان، ادوار، وقایع و اماکن تاریخی، رویداد‌های فرهنگی هنری، ورزشی، نماد‌های شهری و اماکن منحصر به فرد و سبک زیستِ مرتبط با آب است ود ر داستان‌ها و روایت‌ها، آب باید نقشی محوری داشته باشد.

هر شرکت‌کننده می‌تواند بدون محدودیت، هر تعداد داستان و روایت که دربرگیرنده مضامین و اهداف محتوائی جشنواره باشد ارسال نماید.

این جشنواره محدودیتی برای داستان‌هایی که پیش از این کسب رتبه کرده باشند ندارد و تنها محدودیتِ این جشنواره ممنوعیتِ ارسال آثاری است که در کتابی چاپ شده باشند و یا به هر نحوی مشمولِ حقوق ناشر باشند.

مهلت ارسال آثار از تاریخ انتشار فراخوان تا آخرین روزِ سال ۱۳۹۸ می‌باشد و معرفی آثار راه یافته به بخش داوری نهایی اردیبهشت ۱۳۹۹ است، اختتامیه جشنواره و معرفی آثار برتر تیرماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

ثبت نام و ارسال آثار در بخش جشنواره ادبی «آب» و سایت http://www.esrw.ir امکان پذیر است.

گفتنی است ارسال اثر به معنای اجازه‌ی نویسنده به دبیرخانه برای چاپ آثار برگزیده در کتاب جشنواره است.

جوایز این جشنواره شامل «۲۱ میلیون تومان جایزه‌ی نقدی» است که در سه بخش بزرگسالان، کودکان و نوجوانان در آئین پایانی اهدا می‌شود.

انتهی پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر