کد خبر: ۷۱۶۸۱۳۷
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
کد خبر : ۷۱۶۸۱۳۷
گروه : بوشهر » بوشهر
سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر:

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: متاسفانه نتیجه‌های مساوی ما را از انتهای جدول جدا نکرده، اما با تیم بزرگ بازی کردیم و این نتیجه هم برای ما خوب است.

خوشحالیم که یک امتیاز کسب کردیمبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، میشو کریستوویچ سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر پس تساوی خانگی تیمش برابر شاهین شهرداری بیان کرد:متاسفانه ما در شرایط بسیار سختی هستیم  هر ۴ الی ۵ روز بازی‌های مهمی با تیم‌های مهمی را انجام می‌دهیم و زمان لازم را برای تمرین کردن نداریم.

او افزود:وقتی وارد رختکن شدم بازیکنان واقعا ناراحت بودند که نتوانستیم بازی را ببریم، اما تیم صنعت نفت آبادان تیم خوبی است و ما خوشحالیم که یک امتیاز کسب کردیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر تصریح کرد:متاسفانه بارندگی زمین را لیز کرد و نیمه اول بازیکنان در دوئل‌ها بسیار زمین خوردند، اما خداروشکر ما بازی را نباختیم ,بازیکنان خیلی تلاش کردند.

میشو کریستوویچ  یادآور شد:در هر بازی داوران بر علیه ما کار می‌کنند  یک پنالتی برای حریف گرفته شد و دو پنالتی برای ما گرفته نشد و این می‌تواند در آینده برای ما مشکل ساز شود.

او تاکید کرد: نتیجه‌های مساوی ما را از ته جدول جدا نکرده، اما ما با تیم‌های بزرگی بازی کرده ایم و مساوی با این تیم‌ها هم برای ما خوب است.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: فقط این را بگویم صنعت نفت یک گل ناسالم زدند. گل ما سالم بود و خوشحالم که بازیکنانم برای برد تلاش کردند. الان در حال حاضر در فشار زیادی هستیم و به این سادگی نمی‌توانیم در مورد کل بازی صحبت کنیم.

کریستوویچ  تاکید کرد: در بازی‌های قبل با داور مشکل داشتیم، ولی متاسفانه بعد از ۱۰ روز دیگر هیچ‌کس از داور سوال نمی‌کند و فقط نتایج را می‌بینند.

او در مورد نتایج ضعیف تیمش بیان کرد: بیشتر بازی‌ها را من انجام ندادم. از زمانی که آمدم با بهترین تیم‌های لیگ بازی کرده‌ام. الان زمان صحبت در مورد کیفیت بازیکنان نیست. ان‌شاالله در نیم‌فصل در مورد کار‌هایی که در نیم‌فصل اول انجام دادیم صحبت می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر در مورد جذب بازیکنان جدید در نیم فصل گفت: نمی‌خواهیم بازیکنی را جذب کنیم که خوب نباشد. بازیکنان خوب در اختیار تیم‌های‌شان هستند. اگر ما همه بازی‌ها را تا الان را مساوی کرده بودیم الان با ۱۴ امتیاز در جدول بودیم.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر