کد خبر: ۷۱۶۸۱۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
کد خبر : ۷۱۶۸۱۹۹
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

سلیمانی گفت: ۸۰هزار خودروی ناقصِ کف کارخانه سایپا که از ابتدای سال ۹۸ تولید شده بود، تکمیل و تحویل مشتریان شد.

خودرو‌های ناقصِ کف کارخانه سایپا به صفر رسیدبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان سیدجواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: همه ۸۰هزار خودروی ناقصِ کف کارخانه سایپا که از ابتدای سال ۹۸ تولید شده بود، تکمیل و تحویل مشتریان شد.

او افزود: خودرو‌هایی که در انتهای سال ۹۷ و ابتدای سال ۹۸ و تا پیش از اجرای طرح تولید عبور مستقیم در تیرماه، با کسری قطعات تولید شده و به‌صورت ناقص به پارکینگ‌ها منتقل شده بودند، تکمیل و به اتمام رسید.

سلیمانی بابیان اینکه در حال حاضر تعداد خودرو‌های تولید شده قبلی سایپا که دارای کسری قطعه بودند به صفر رسیده است، ادامه داد: همه پارکینگ‌هایی که خودرو‌های ناقص کفِ کارخانه سایپا در آن‌ها پارک بودند، تخلیه شده و در حال حاضر هیچ خودروی ناقصی از گذشته در سایپا باقی نمانده است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تأکید کرد: با توجه به تلاش برای اجرای سیاست تولید عبور مستقیم، از این پس تحویل محصولات سایپا به مشتریان، منطبق با میزان تولید خواهد بود و هرچه شرایط برای تولید خودرو‌های کامل بیشتری فراهم باشد، عرضه خودرو و تحویل به مشتریان هم با شتاب بیشتری دنبال خواهد شد.

سلیمانی افزود: در ابتدای سه‌ماهه دوم سال جاری، تعداد ۸۰ هزار دستگاه خودرو دارای کسری قطعه در سایپا وجود داشت که با اجرای طرح ملی بومی‌سازی قطعات و حداکثر استفاده از توان داخلی، تأمین قطعات مورد نیاز و تکمیل این خودرو‌ها در دستور کار قرار گرفت و این خودرو‌ها به دست مشتریان رسید.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
خرید کرده از سایپا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۸
کاملا این خبر درسته چون همه محصولات رو با همه نواقصشون به مشتری تحویل دا دن.مشتری بیچاره هم هیچ کاری نمی تونه بکنه
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر