کد خبر: ۷۱۶۸۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
کد خبر : ۷۱۶۸۴۴۳
در دیدار نمایندگان شورای عالی استان‌ها با فرمانده کل ارتش مطرح شد؛

اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی شورای عالی استان‌ها با حضور در ستاد فرماندهی ارتش با سرلشکر موسوی دیدار و گفت‌وگو کردند.

تقدیر از اقدامات ارتش در زلزله و سیل‌های اخیر/درخواست احداث پادگان در شهر‌هایی که ارتش یگان نداردبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  اعضای شورای عالی استان‌ها در دیدار با امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن تقدیر از اقدامات ارتش در زلزله کرمانشاه، حوادث ناشی از سیل در برخی استان‌ها در اوایل سال جاری و سایر اقدامات مردم‌یاری تاکید کردند: امروزه ایران اسلامی در بعد امنیتی (اعم از امنیت اجتماعی و حفاظت از تمامیت ارضی) موفقیت بی بدیلی دارد و ما این امنیت را مدیون خون شهدا، ایثارگران و از خودگذشتگی نیرو‌های مسلح بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم که همواره در زمان بحران در خط مقدم است.

همچنین موضوع احداث پادگان در شهر‌ها و مناطقی از کشور که ارتش جمهوری اسلامی ایران در آنجا یگان ندارد، نام‌گذاری میادین و خیابان‌های شهر‌ها به نام شهدای ارتش، استفاده از ظرفیت ارتش در راستای آبادانی شهر‌ها و روستا‌ها و تعامل بیشتر ارتش با شورای عالی استان‌ها از جمله مواردی بود که نمایندگان این شورا در دیدار با فرمانده کل ارتش مطرح کردند.

امیر سرلشکر موسوی نیز در این دیدار ضمن استقبال از پیشنهاد‌ها و موضوع‌های مطرح شده، اجرایی شدن آن‌ها را مستلزم بررسی در رده‌های ذیصلاح دانست.

شورای عالی استان‌ها بزرگترین نهاد شورایی در ساختار سیاسی جمهوری اسلامی ایران و دارای ۷۵ نماینده از کل کشور است. اعضای این شورا متشکل از نماینده شورای هر استان هستند که از بین نمایندگان شورا‌های شهر و روستا انتخاب شده‌اند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر