کد خبر: ۷۱۶۸۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
کد خبر : ۷۱۶۸۴۷۱

اولین انجمن علمی اوتیسم در دانشگاه تبریز با کسب مجوز از مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، محمدعلی‌زاده رامی دبیر انجمن علمی اوتیسم دانشگاه تبریز گفت:اولین انجمن علمی اوتیسم در دانشگاه تبریز با کسب مجوز از مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آغاز به کار کرد.

او با بیان اینکه این انجمن علمی در دانشکده علوم طبیعی استارت فعالیت‌های خود را زده است، افزود: این انجمن با هدف آگاه سازی قشر تحصیل کرده و استفاده از ظرفیت دانشجویان در راستای آگاهی دهی به جامعه تاسیس شده و از ظرفیت سایر تشکل‌ها نیز در این رابطه استفاده خواهیم کرد.

 محمدعلی‌زاده رامی در این رابطه افزود: احیای ظرفیت‌های پارک اوتیسم و فراهم سازی زمینه برای حضور و استفاده مبتلایان به اوتیسم از این پارک از دیگر برنامه‌های ما بوده و در این رابطه برنامه‌های متنوعی ارائه خواهیم کرد.

او با بیان این‌که این انجمن هم اکنون با هفت عضو فعالیت‌های خود را آغاز می‌کند، گفت: به تدریج تعداد اعضای انجمن افزایش یافته و ظرفیت دانشجویان را به تدریج پای کار آورده و با اجرای برنامه‌هایی، چون کارگاه‌های آموزشی، برپایی بازارچه‌های خیریه و نمایشگاه‌های خیریه در دانشگاه و کمپین‌های پاسخگویی دانشجویی در دانشگاه و جامعه فعالیت‌های خود را پیگیری خواهیم کرد.

او با بیان این‌که چاپ نشریه انجمن علمی اوتیسم نیز در دستور کار قرار دارد افزود: مجوز‌های لازم در رابطه با این نشریه اخذ شده و طی روز‌های آتی فعالیت‌های این نشریه نیز آغاز خواهد شد.

محمدعلی‌زاده رامی با تاکید بر این‌که این انجمن با همکاری و پشتیبانی انجمن اوتیسم آذربایجان ایجاد شده است، افزود: خواستار مشارکت و همراهی‌های مردمی و دانشجویی در این رابطه هستیم تا بتوانیم گامی در راستای کمک به مبتلایان به اوتیسم و خانواده‌هایشان برداشته و آگاهی‌های لازم را به جامعه دانشگاهی و مردم ارائه دهیم.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر