کد خبر: ۷۱۷۰۱۰۹
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
کد خبر : ۷۱۷۰۱۰۹
گروه : فارس » شیراز

آیت‌الله دژکام نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه استان فارس شد.

امام جمعه شیراز هم نامزد انتخابات شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، ظهر امروز نماینده آیت الله دژکام امام جمعه شیراز، با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری شیراز، ایشان را جهت حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرد.

در همین ارتباط، آیت‌الله دژکام در جلسه جامعه روحانیت شیراز که صبح امروز برگزار شد با اشاره به موضوع انتخابات خبرگان رهبری طی سخنانی گفت: در رابطه با موضوع کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، بنده خدمت روحانیون معظم عرض کردم بنایی برای ورود به این عرصه ندارم و واقعا نیز نداشتم.

امام جمعه شیراز در ادامه گفت: بنده تا امروز اقدام خاصی در این رابطه نکردم و خدمت بزرگواران نیز عرض کردم بهتر آن است که علمای اعلام و بزرگواری چون حضرت آیت‌الله شب زنده‌دار به این عرصه وارد شوند که باعث افتخار ما هستند اما ایشان فرمودند به دلیل اینکه عضو فقهای شورای نگهبان هستم و شبهه‌ای پیش نیاید بهتر است شرکت نکنم.

او در ادامه تصریح کرد: در خود شهر شیراز نیز خدمت بزرگوارانی عرض کردم بهتر آن است که آنها در انتخابات خبرگان حضور یابند چراکه جمع روحانیت همیشه چراغ‌های روشن هدایت برای مردم بودند اما این بزرگواران نیز لطف فرمودند و از بنده مطالبه کردند که در انتخابات شرکت کنم.

نماینده مقام معظم رهبری در فارس همچنین گفت: علاوه بر این، یک مطالبه از بنده برای حضور در انتخابات خبرگان از نظر سیاسی وجود داشت که اگر بنده به عنوان نماینده رهبری در استان ورود در این عرصه پیدا نکنم، شاید برخی تصور کنند این انتخابات در ذهن ما کم اهمیت است که درحقیقت این‌گونه نیست و ما مجلس خبرگان را بسیار مهم و کلیدی می‌دانیم.

آیت‌الله دژکام بیان کرد: بر همین اساس، بر طبق مطالبه‌ای که بزرگواران روحانی در شیراز و قم و اقشار مختلف برای حضور بنده در انتخابات خبرگان داشتند، تصمیم گرفتم با کسب اجازه از محضر روحانیت معظم، در این انتخابات حضور پیدا کنم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر