کد خبر: ۷۱۷۰۸۲۶
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
کد خبر : ۷۱۷۰۸۲۶
گروه : فارس » شیراز

شهردار منطقه هفت گفت: امسال ۳۴ پروژه عمرانی در سطح این منطقه در حال پیگیری و اجرا داریم که اعتبار این پروژه‌ها بالغ بر ۶۵۰ میلیارد ریال است.

سعید معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، گفت: منطقه ۷ شهرداری شیراز به وسعت یک هزار و ۸۰۰ هکتار، در شمال شرقی شیراز واقع شده و ورودی شرقی شهر شیراز در این منطقه است.

او با تأکید بر اینکه برنامه‌هایی برای افزایش سرانه فضای سبز منطقه ۷ از هشت مترمربع به ۱۴ متر استاندارد اجرایی شده، اظهار داشت: از پروژه‌هایی که در این منطقه در خصوص فضای سبز در حال انجام است می‌توان به احداث بوستان ساحلی، احداث پارک محله‌ای سهل آباد، بهسازی پارک‌ها و بوستان‌های منطقه، تکمیل فضای سبز موجود و درخت کاری پارک شهروند، حاشیه کوه راه، پارک حاشیه خیابان‌های فرصت، تخت جمشید، پیاده راه‌های بولوار اتحاد و بولوار نصر اشاره کرد که ضمن ایجاد فضای تفریحی و ورزشی برای شهروندان، سرانه فضای سبز را در منطقه ارتقا خواهد داد.

این مقام مسوول اضافه کرد: در محدوده منطقه ۷ شهرداری شیراز بحث خدمات به دلیل در حال توسعه بودن آن بسیار پررنگ است و به‌طور مستمر اجرای طرح‌های عمرانی اعم از بزرگراه، خیابان، معبر و پارک در آن جریان دارد.

شهردار منطقه هفت افزود: از دیگر پروژه‌های در حال اجرا در منطقه هفت می‌توان به احیاء میدان الله و محیط پیرامونی آن، تعمیر و ساخت دیوار گذاری و همچنین لایروبی رودخانه خشک، ساماندهی مبلمان شهری و زیباسازی پروژه ها، اجرای طرح آبخیز داری در رودخانه خشک و ساماندهی محور شرق بولوار خلیج فارس نام برد.

او از آسفالت بخشی از معابر سطح منطقه در طرح نهضت آسفالت خبر داد و تصریح کرد: یکی از پروژه‌های ویژه‌ای که به دستور شورای اسلامی شهر شیراز و همچنین تاکید شهردار محترم شیراز در دستور کار قرار گرفت بحث اجرای نهضت آسفالت معابر است که در این راستا بسیاری از معابر با روکش جدید آسفالت بهسازی شده است که این کار تا بهبود نسبی آسفالت تمام معابر سطح منطقه ادامه می‌یابد.

معصومی با بیان این مطلب که محرومیت‌زدایی یکی از رویکرد‌های مهمی است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود و در منطقه هفت این رویــکـرد با جـدیـت بـیشـتـر و هدفمندتر دنبال می‌شود، تصریح کرد: در شهرداری منطقه هفت توسعه متوازن و مدیریت منابع را به‌دقت مدنظر قرار دادیم تا بتوانیم در تمام سطح منطقه به طور یکسان خدمات رسانی کنیم.
انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر