کد خبر: ۷۱۷۰۹۷۰
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱
کد خبر : ۷۱۷۰۹۷۰
گروه : قم » قم
شهردار قم:

شهردار قم گفت:عملیات عمرانی پیاده راه خیابان انقلاب قم با اعتبار ۴/۵ میلیارد تومان آغاز شد و تا ۶ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

عملیات اجرایی پیاده‌راه خیابان انقلاب قم آغاز شدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم،شهردار قم از آغاز عملیات عمرانی پیاده‌راه خیابان انقلاب از روز جمعه 22 آذرماه خبر داد و گفت: آرام‌سازی خیابان انقلاب از در دو شیفت کاری و با اعتبار اولیه‌ای بالغ‌ بر ۴.۵ میلیارد تومان آغاز شده و در ۶ ماه پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.

او در بازدید از طرح پیاده‌راه خیابان انقلاب که به همراه سرمست استاندار قم، عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم و جمعی از مدیران شهری انجام شد، با اشاره بر لزوم اجرای پروژه پیاده‌راه خیابان انقلاب اظهار کرد: اجرای پیاده راه خیابان انقلاب اولویت ویژه‌ای برای شهرداری قم دارد.

سقائیان نژاد با تأکید بر ساماندهی خیابان‌های اطراف حرم مطهر حضرت معصومه (س) افزود: بعد از اجرای آرام‌سازی و پیاده‌راه خیابان ارم باید آرام‌سازی خیابان انقلاب انجام شود و سپس تا چهارراه شهدا ادامه یابد.


شهردار قم علت بازدید را ایجاد وحدت نظر بین مدیران استانی در اجرای این پروژه عنوان و تصریح کرد: بازدید برای تجمیع نظرات مدیران شهرداری با مدیران استانی بوده تا در اسرع وقت عملیات عمرانی این پروژه آغاز شود.


او  از آغاز عملیات عمرانی خیابان انقلاب از روز جمعه ۲۲ آذرماه خبر داد و گفت: آرام‌سازی خیابان انقلاب از در دو شیفت کاری و با اعتبار اولیه‌ای بالغ‌بر ۴.۵ میلیارد تومان آغازشده و در ۶ ماه پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

سقاییان‌نژاد به مشکلات خیابان عمار یاسر نیز اشاره کرد و گفت: حل مشکلات و پیچیدگی‌های حقوقی خیابان عمار یاسر و قسمت شرقی حرم مطهر حضرت معصومه (س) در دستور کار شهرداری بوده و تا امروز جلسات متعددی برای حل این معضل برگزار شده است.


او رفع مشکل بلوک E را در اولویت قسمت شرقی حرم مطهر دانست و ادامه داد: در صورت رفع مشکلات حقوقی این بلوک این قسمت در تصرف شهرداری قرارگرفته و پارکینگ، ساختمان‌سازی و نماسازی آن نیز به ترتیب انجام می‌شود.

انتهای پیام/ش

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر