کد خبر: ۷۱۷۲۰۶۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
کد خبر : ۷۱۷۲۰۶۱

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف یک تُن و ۷۹۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان در هشت ماه سپری شده از سال خبر داد.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، علیرضا دلیری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت : این مقدار کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که یک تُن و ۲۸۸ کیلو بوده، ۳۹ درصد رشد نشان می‌دهد.

او از دستگیری ۴۹۰۰ نفر از عوامل مرتبط با مواد مخدر شامل قاچاقچی، خرده فروش، مصرف کننده و ... تا پایان آبان ماه امسال خبر داد و گفت : این تعداد دستگیری نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۴۷۵۳ نفر بوده، سه درصد رشد نشان می‌دهد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه با اعلام شماره تماس ۱۲۸ از شهروندان خواست هرگونه اطلاعی از فعالیت قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر دارند را به پلیس گزارش کنند.

 رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۱۰۵ کیلوگرم تریاک طی ۲ عملیات با همکاری مشترک پلیس کرمانشاه با ماموران استان‌های لرستان و البرز خبر داد.

او گفت: در عملیات نخست و پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان قصد انتقال مقدار زیادی تریاک از استان‌های غربی کشور به سمت کرمانشاه را دارد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: در همین راستا و پس از هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان، خودروی پژو ۴۰۵ فرد قاچاقچی شناسایی و ماموران در فرصت مناسب نسبت به توقیف آن اقدام کردند.

دلیری افزود: در بازرسی از این خودرو ۱۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و راننده نیز دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه گفت: در عملیات دوم نیز با همکاری ماموران البرز پنج کیلوگرم تریاک کشف، یک دستگاه خودرو توقیف و یک نفر هم دستگیر شد .

 

 

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر