کد خبر: ۷۱۷۲۰۶۷
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
کد خبر : ۷۱۷۲۰۶۷
گروه : همدان » همدان

استاندار همدان گفت: اگر مدیری از اجرای این سند عقب بماند باید جای خود را به مدیر دیگری دهد.

مدیرانی که نتواند «سند توسعه» را اجرا کند باید برودبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،سید سعید شاهرخی ظهر امروز در شورای برنامه‌ریزی استان همدان از تدوین سند ارتقای وضعیت زنان در استان همدان خبر داد و افزود:  معاونان فرمانداران و مشاور امور بانوان هر دستگاهی در همدان بیش از ۴۰ ساعت برای تهیه این سند وقت گذاشته‌اند.

اوبا اشاره به سند توسعه سه ساله استان و بیان این مطلب که اگر مدیری از اجرای این سند عقب بماند باید جای خود را به مدیر دیگری دهد، ادامه داد: به همین منظور چند روز پیش تعدادی از مدیران را تغییر دادیم.

شاهرخی با اشاره به تصویب کلیات سند و رونمایی از آن اضافه کرد: فرصتی برای پاسخگویی به ابهامات مدیران درباره بخش‌های مختلف این سند قرار گرفته می‌شود.

استاندار همدان مبنای کار در همدان را بر اساس برنامه دانست و با بیان اینکه اسنادی برای توسعه استان تدوین شده که زمان زیادی برای آن صرف شده است ابراز داشت: ما دیگر فرصتی برای آزمون و خطا نداریم و باید با برنامه پیش رویم.

شاهرخی تأکید کرد: اگر ما نتوانیم برای توسعه استان و گذر از این شرایط ریسک کنیم یا از تولید حمایت کنیم و یا اینکه پروژه‌ها را به پایان برسانیم چه تفاوتی با دیگران داریم؟

استاندار همدان افزود: برخی از مسئولان برای اجرای طرح‌ها ریسک پذیر نیستند و جلوتر از نهاد‌های نظارتی گزارش خود را به آن‌ها تحویل می‌دهند که این اتفاق موجب به تاخیر افتادن کار‌ها می‌شود.


شاهرخی در ادامه با اشاره به توجه دولت به مردم به عنوان سرمایه‌های اجتماعی اظهارداشت: برای ارتقای جایگاه بانوان و جوانان در جامعه باید با برنامه‌ریزی، به موضع تغییر نگرش در جامعه و مدیران نیز توجه کنیم.
او در ادامه با اشاره به اینکه در سال‌های ۹۸-۹۷ در مجموع ۴۶۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت کردیم گفت: با اعطای این تسهیلات ۴ هزار و ۵۰۰ شغل در روستا‌ها ایجاد می‌شود که بخشی از آن‌ها زنان روستایی هستند.

استاندار همدان با اشاره به ثبت نام ۴۳۹ نفر در انتخابات مجلس یازدهم و رشد ۴۸ درصدی آن نسبت به دوره قبل افزود: ۳۹ نفر از نامزد‌ها زن هستند در حالی که در دوره گذشته ۲۷ نفر و در انتخابات مجلس نهم نیز ۵ نفر ثبت نام کرده بودند.
انتهای پیام/ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر