کد خبر: ۷۱۷۲۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
کد خبر : ۷۱۷۲۴۴۰

فراز کمالوند گفت: مشکلاتی در پارس جنوبی وجود دارد که در ۲۲ سال مربیگری‌ام ندیده‌ام و هیچ شانسی برای بازگشت به این تیم وجود ندارد.

کمالوند: مشکلات پارس‌جنوبی را در ۲۲ سال مربیگری‌ام ندیده بودم/ شانسی برای بازگشت من به جم وجود نداردبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی، درباره کناره‌گیری اش از سِمت خود، اظهار داشت: این موضوع به امروز برنمی‌گردد. ۲ هفته پیش اعلام کرده بودم که بعد از بازی نفت جدا می‌شوم. ۱۵ روز قبل این موضوع را به باشگاه اعلام کرده بودم که به دنبال  یک گزینه دیگر باشند. نمی‌گویم که مشکل فنی نداریم، اما باخت‌های ما به تیم‌های بالای جدولی بوده و در خانه‌مان هیچ باختی نداشتیم.

کمالوند ادامه داد: مشکلاتی در پارس جنوبی وجود دارد که در ۲۲ سال مربیگری‌ام ندیده‌ام. پارس جنوبی، مدیرعامل ندارد، مرادی، مدیرعامل موقت پارس جنوبی کار‌ها را انجام می‌دهد، اما اجازه امضا ندارد، مدیرعامل و هیئت مدیره هم نداریم. باشگاه دفتر ندارد! حساب مالی باشگاه نیز مسدود است و حدود ۲ تا ۳ میلیارد تومان بدهی داریم. پنجره نقل‌و انتقالاتی باشگاه هم بسته شده‌است.


بیشتر بخوانید: احتمال جدایی نوری از پارس‌جنوبی/ مشکلات مالی کار دست جمی‌ها داد


سرمربی مستعفی تیم فوتبال پارس جنوبی بیان کرد: بازیکنان بسیار خوبی داشتیم و با فداکاری کارشان را انجام دادند و از آن‌ها خواستم تا آخرین لحظه به تعهدات خود عمل کنند تا این ۲ بازی هم بگذرد و باشگاه یک فکر اساسی را انجام بدهد. اما با این روندی که باشگاه دارد، سرنوشت پارس را مثل نفت تهران می‌بینم.

وی درخصوص اینکه اگر با استعفای او موافقت نشود، روز پنجشنبه مقابل پرسپولیس روی نیمکت پارس می‌نشیند یا نه، گفت: هیچ شانسی برای این موضوع وجود ندارد. چرا که قبل از بازی همه تیم می‌دانستند که من استعفا می‌دهم و نمی‌مانم. این موضوع را نمی‌توان با جلسه و نشست حل و فصل کرد. شاید دوست جدیدی بیاید و با این شرایط کنار بیاید. شانسی برای بازگشت من به جم وجود ندارد برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.


  بیشتر بخوانید: فراز کمالوند استعفا داد


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر