کد خبر: ۷۱۷۲۸۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
کد خبر : ۷۱۷۲۸۴۶

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۸۹۷ کیلوگرم تریاک در "ایرانشهر" خبر داد.

کشف قریب به 2تن تریاک در شهرستان سردار احمد طاهری جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت:  روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر از مناطق مرزی به عمق کشور از طریق محور‌های مواصلاتی حوزه استحفاظی شهرستان "ایرانشهر" دست یافتند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: در پی کسب این خبر چند تیم از ماموران زبده مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر به صورت پوششی وارد عمل شدند و با کنترل نامحسوس مبادی ورودی شهر "ایرانشهر" ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه سمند متعلق به اعضای این باند را در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در یکی از مسیر‌های فرعی شناسایی و تحت نظر گرفتند.

جانشین انتظامی استان تصریح کرد: قاچاقچیان که خود را در یک قدمی چنگال قانون می‌دیدند، پس از طی مسافتی به داخل یکی از روستا‌های همان محدوده تغییر مسیر دادند و محموله مواد افیونی را در یک منزل مسکونی خالی و قبل از رسیدن عوامل انتظامی متواری شدند.

سردار طاهری بیان داشت: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از هماهنگی قضائی در بازرسی از منزل مذکور یک تن و ۸۹۷ کیلو و ۸۳۶ گرم مواد مخدر از نوع تریاک، یک قبضه سلاح کلاش، ۴ تیغه خشاب حاوی ۱۱۰ فشنگ جنگی کشف کردند.

او با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند سازمان یافته قاچاق مواد افیونی از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باند‌ها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.

انتهای پیام/ع

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر