کد خبر: ۷۱۷۳۰۱۱
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
کد خبر : ۷۱۷۳۰۱۱
گزارش/

چهارمین نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون‌های حمل و نقلی افتتاح شد.

افتتاح چهارمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و لجستیک با حضور وزیر راه و شهرسازیبه گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، چهارمین نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونان حمل و نقل افتتاح شد. این نمایشگاه با همکاری وزارت راه و شهرسازی و و معاونت‌های مختلف حمل و نقلی در حوزه دریایی، ریلی، هوایی و جاده‌ای برگزار شده و حضور بخش خصوصی در نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته بسیار چشمگیرتر بوده است.

در این نمایشگاه حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها نسبت به  سال گذشته بسیار پررنگ‌تر بوده و ارتباط دولت و بخش خصوصی در حوزه تعاملات تجاری نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است.

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی درباره این نمایشگاه اعلام کرده بود که نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و لجستیک فرصت مناسبی است که شرکت‌های خصوصی و دستگاه‌های دولتی بدون واسطه در فضای مناسب با حضور متخصصان و فعالان بخش حمل و نقل داخلی و خارجی با یکدیگر گفتگو داشته باشند.

آدم‌نژاد اعلام کرده بود که با توجه به تخصصی بودن نمایشگاه حمل و نقلی همه حزه مرتبط با این بخش از جمله هوایی، جاده‌ای، ریلی و دریای در تمامی سطوح مدیریتی باید همکاری‌های لازم را جهت افزایش بهره‌وری صنعت حمل و نقل داشته باشند.

گفتنی است نمایشگاه حمل و نقل امسال با حضور ۳۷۵ غرفه و ۱۲۰ شرکت دانش‌بنیان برگزار شد.

گفتنی است در چهارمین نمایشگاه حمل و نقل ۵۱۱ استارت‌آپ و شرکت دانش بنیان در حوزه حمل و نقل حضور دارد و به گفته بسیاری از مسئولان یکی از اصلی‌ترین رکن‌های این نمایشگاه استارت‌آپ‌ها و و شرکت‌های دانش‌بنیان هستند و استفاده از تکنولوژی‌های آی تی و هوشمندسازی از مهمترین حسن‌های اجرای این بخش به شمار می‌رود.

نمایشگاه بین‌المللی حمل  و نقل بستر مناسبی برای هم افزایی بین فعالان این حوزه برای مطرح کردن بی واسطه مسائل و مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان با مسئولان، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان، تجار و دانشگاهیان فراهم می‌کند.

گفتنی است با توجه به وسعت دامنه تخصصی و فنی این نمایشگاه همه حوزه‌های حمل و نقلی اعم از جاده‌ای، ریلی، هوایی و دریایی در تمام سطوح‌های مدیریتی اعم از سیاست‌گذاری، تاکتیکی باید در حوزه بهره‌وری فعالیت‌های خود را گسترش دهند.

انتهای پیام /

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر