کد خبر: ۷۱۷۳۹۸۸
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
کد خبر : ۷۱۷۳۹۸۸
بسته اخبار حوادث امروز ۲۵ آذر ماه ۹۸؛

مهم‌ترین حوادث مازندران در روز دوشنبه ۲۵ آذر ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، مهم‌ترین حوادث دوشنبه ۲۵ آذر ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

پلمب سفره خانه‌های سنتی متخلف در آمل

سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل، گفت: در راستای نظارت بر مراکز خرید و صنوف در سطح شهرستان آمل، طرح بازدید از واحد‌های صنفی در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این طرح که با هدف بازدید از واحد‌های صنفی سلامت محور به اجرا در آمد، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی از کلیه سفره خانه‌های سنتی این شهرستان بازدید کردند.

سرهنگ آزادی از پلمب ۵ سفره خانه سنتی متخلف به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات صنفی و انتظامی خبر داد و گفت: متصدیان این واحد‌های صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

کشف ۲ کیلو هروئین از یک سوداگر مرگ در عباس آباد

سرهنگ حسین عبدی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان عباس آباد، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را که با تشکیل یک باند ۴ نفره قصد حمل و جابجایی مواد مخدر در این شهرستان را داشتند شناسایی کردند.

سرهنگ عبدی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را حین تردد در یکی از محور‌های این شهرستان با یک خودروی پژو دستگیر کردند.

او با اشاره به کشف ۲ کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودروی متهمان جاسازی شده بود، افزود:این سوداگران مرگ پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

کشف یک دستگاه موتورسنگین قاچاق در فریدونکنار

سرهنگ حسن هاشم پور فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت اجتماعی، طرح عملیاتی برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح کارگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی موفق به توقیف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق در این شهرستان شدند.

سرهنگ هاشم پور ارزش موتورسیکلت قاچاق کشف شده بیش از ۹۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: راکب این موتورسیکلت نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در جویبار

سرهنگ غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی شهرستان جویبار، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح، ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۲۲ سارق و مالخر اموال اموال مسروقه در این شهرستان شدند.

سرهنگ جعفری گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده در مجموع به ۲۶ فقره سرقت منزل، اموال و قطعات خودرو در این شهرستان اعتراف کردند.

او افزود: در ادامه اجرای این عملیات، با اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده ۲۵۱ گرم انواع مواد مخدر از عاملان افیونی در این شهرستان کشف شد.

سرهنگ جعفری توقیف ۵۹ موتور سیکلت و ۳۶ خودرو به دلیل عدم رعایت قانونی و مقررات رانندگی، نداشتن مدارک شناسایی، تخلفات حادثه ساز و مزاحمت برای نوامیس مردم را از دیگر موفقیت‌های این طرح برشمرد.

کشف ۹ فقره انواع سرقت در گلوگاه

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل واماکن خصوصی وداخل خودرو در شهرستان گلوگاه موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را که دارای سابقه سرقت حرفه در این شهرستان نیز بوده اند شناسایی کردند.

سرهنگ گنجی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهمان دستگیر و در تحقیقات و بازجویی بعمل آمده تاکنون به ۹ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان اقرار کردند.

او افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی

سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل، گفت: باهدف ارتقاء آرامش عموم شهروندان، طرح جمع آوری و دستگیری معتادان متجاهر در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی ۲۶ معتاد متجاهر در شهرستان بابل را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ جعفری گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده، برای طی مراحل درمانی به مراکز ترک اعتیاد و درمانگاه ماده ۱۶ استان معرفی شدند.

انتهای پیام/س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر