کد خبر: ۷۲۱۰۴۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
کد خبر : ۷۲۱۰۴۰۱
معاون سازمان راهداری در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

قربانی گفت: همزمان با افزایش قیمت بنزین ظرفیت ناوگان حمل ونقل جاده‌ای برای تسهیل جابجایی مسافران افزایش یافت.

اتوبوسمهران قربانی معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه هم‌زمان با افزایش قیمت بنزین میزان استقبال مسافران از حمل و نقل جاده‌‌ای افزایش یافته است، گفت: خوشبختانه مشکل کمبود صندلی و ناوگان با توجه به استقبال زیاد مسافران از این بخش برطرف شده و هم‌اکنون متناسب با تعداد و ظرفیت مسافران ناوگان و صندلی در این بخش تأمین شده است.

معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به اینکه طبق دستور رئیس سازمان راهداری، هم زمان با افزایش ظرفیت در این بخش، ایمنی و خدمات‌دهی مطلوب به مسافران در دستور کار ناوگان حمل و نقل جاده‌ای قرار گرفته است.

قربانی با اشاره به اینکه اصلاح ضوابط و قوانین حمل ونقل مسافر در دستور کار قرار دارد، افزود: کلیه شرکت‌های حمل ونقل مسافر موظف هستند، دستورالعمل‌ها و خدمات خود را به مسافران به بهترین نحو ممکن ارتقا دهند.

او بیان کرد: امیدواریم شرکت‌ها با اجرای این دستورالعمل‌ها بتوانند رضایتمندی مسافران را افزایش دهند و شاهد افزایش ایمنی در این بخش باشیم.

معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تأکید کرد: با ابلاغ دستورالعمل‌های جدید هرگونه افزایش ظرفیت شرکت‌های مسافری باید با ضمانت سرمایه‌گذاری و الزامات ایمنی باشد و شرکت‌ها باید ایمنی سفرها را در دستور کار خود قرار دهند، همچنین  موظف هستند اتاق ویژه کنترل و مانیتورینگ ناوگان را جهت پایش لحظه به لحظه رانندگان راه‌اندازی کنند.

قربانی تأکید کرد: امیدواریم با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و افزایش سفرهای مسافران بتوانیم خدمات مطلوب‌تر همراه با افزایش امنیت را برای تمامی مسافران تأمین کنیم.

او بیان کرد: تمامی شرکت‌های حمل و نقل مسافربری برون شهری که به تازگی تأسیس شده‌اند باید این قوانین و دستورالعمل‌ها را در دستور کار خود قرار دهند و در صورت تخطی از این قوانین، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با آنها برخورد جدی خواهد کرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر