کد خبر: ۷۲۱۰۵۵۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
کد خبر : ۷۲۱۰۵۵۱

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۳۹ طرح اولویت‌دار شهرستان سامان باید سریعتر تکمیل و بهره برداری شوند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، علی شهریارپور رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری از شناسایی و تعیین ۱۳۹ طرح اولویت‌دار شهرستان سامان خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح‌ها تاکنون ۲۳۰ میلیارد ريال اعتبار تخصیص داده شده است.

او با اشاره به اینکه طرح جدیدی در شهرستان سامان کلنگ‌زنی نمی‌شود، تصریح کرد: مصوب شد تا دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای تکمیل و بهره برداری طرح‌های نیمه‌تمام توان خود را به کار گیرند و تا زمانی که این طرح‌ها به بهره‌برداری نرسیده است طرح جدید تعریف نشود.

شهریارپور، راه ارتباطی پل زمانخان به قراقوش را مهمترین طرح عمرانی شهرستان سامان اعلام کرد و گفت: این طرح به طول ۵۲ کیلومتر هم کاربری گردشگری و هم کاربری ارتباطی دارد و بهره‌برداری از آن در استفاده از ظرفیت‌های منطقه بسیار مهم است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این طرح یکی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان نیز به شمار می‌رود که ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به آن اختصاص داده شده است.

شهریارپور، کمربندی سامان را از دیگر طرح‌های مهم شهرستان سامان برشمرد و اظهار داشت: این طرح که از سال‌های گذشته آغاز شده و، اما به سبب مشکل تملک اراضی اطراف طرح با چالش‌هایی مواجه شد که این مشکل رفع شده و اداره‌کل راه وشهرسازی باید پیمانکار جدید انتخاب کند.

او خاطرنشان کرد: تصفیه‌خانه آب آشامیدنی سامان نیز از دیگر طرح‌های مهم شهرستان است که در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

شهریارپور با اشاره به جذب ۲۰۰ میلیارد ريال اعتبار خیرین در این شهرستان، افزود: این کمک‌های مردمی به اجرای چند طرح از جمله کلینیک تخصصی، دو باب مدرسه و دو مرکز بهداشت اختصاص دارد.

انتهای پیام/خ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر