کد خبر: ۷۲۱۰۶۵۹
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
کد خبر : ۷۲۱۰۶۵۹

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان از تخصیص ۲۴ میلیارد ریال برای اجرای چهار پروژه آب و فاضلاب به صورت امانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،محمدحسین محمدی گفت: از محل پروژه‌های امانی ۴ پروژه اصلاح و توسعه شبکه‌های آب و فاضلاب با اعتباری به میزان ۲ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان در شهر سنندج در حال اجرا است.

او با اشاره به اینکه طی ۲ سال اخیر در شهر سنندج پروژه‌های مختلفی در حوزه آب و فاضلاب اجرا شده و یا در حال اجرا است، افزود: بخشی از این پروژه‌ها به شکل امانی انجام می‌شود.

محمدی خاطرنشان کرد: پروژه توسعه شبکه آب در شهرک ساحلی، آساوله، نایسر، حسن‌آباد، قار، دوشان، آساوله، بلوار دکتر حسینی و بلوار نظام مهندسی با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۷۵۶ میلیون ریال، بزرگترین پروژه امانی است که در شهر سنندج در حال اجرا است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان یادآور شد: پروژه اصلاح شبکه آب در فیض‌آباد، بلوار شبلی، نایسر، میدان بسیج، شهرک وحدت، کانی کوزله، فرجه، پلیس راه همدان، سیدقطب، شهرک پردیس، شهرک بعثت، کوی فرهنگیان، آساوله، حاجی‌آباد و دوشان با اعتبار ۲ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال از دیگر پروژه‌های امانی است که در شهر سنندج اجرا می‌شود.

او عنوان کرد: در بخش فاضلاب نیز پروژه توسعه شبکه در جاده ساحلی، سایت اداری، روبروی هتل شادی، پادگان، آساوله، نایسر و دوشان با اعتبار ۴ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال در حال اجراست.

محمدی اضافه کرد: پروژه اصلاح شبکه فاضلاب در خیابان امام، فیض‌آباد، ناصرخسرو، گریزه، چهار راه چهارباغ، شهرک اندیشه، نایسر، آساوله، حاجی‌آباد و شهرک ارشاد با اعتبار ۲ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال دیگر پروژه‌های امانی هستند که طی ۲ سال اخیر در شهر سنندج در حال اجرا است.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب کردستان گفت: در سال‌جاری چندین پروژه از محل منابع عمرانی شامل احداث مخازن، احداث ایستگاه‌های پمپاژ، خطوط انتقال و اصلاح شبکه توزیع آب در شهر سنندج وارد مدار بهره‌برداری شدند.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر