کد خبر: ۷۲۱۰۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
کد خبر : ۷۲۱۰۶۶۱

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: اختلاف راهبرد اختلاف افکنی و تضعیف و سیاه نمایی علیه شخصیت‌های نظامی و ارکان حکومتی در دستور کار دشمن است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی در نشست هم اندیشی با تعدادی از فعالان فضای مجازی با بیان اینکه باید مرز بین مردم و اغتشاشگر را تعریف کنیم کفت: عده‌ای در اعتراض‌های خیابانی می‌آیند، شیشه می‌شکنند، این‌ها اغتشاشگر هستند، اما واقعیت این است مردم حق مطالبه دارند و ۹۷ درصد مردم نمی‌خواهند آسیبی به کشور برسد.

او با تاکید بر اینکه فضای مجازی در اصل فضای حقیقی است نه مجازی ادامه داد: کسانی که در این فضا کار می‌کنند، باید بدانند که این فضا می‌تواند در سبک زندگی و وضعیت زندگی مردم تغییر ایجاد کند و از این جهت کار فعالان این عرصه شبیه کار انبیاست.

این مقام‌ مسئول در وزارت اطلاعات گفت: از فعالان فضای مجازی خواستارم که در این فضا فرهنگ‌سازی کنند و تا می‌توانند جلوی انحرافات بایستند.
 
او تصریح کرد: مبارزه با انحرافات فکری و ارتقا آموزش جامعه، ترویج معنویت، تقویت روحیه ملی گرایی، استقلال طلبی، ترویج نوع دوستی و کمک به دیگران، بصیرت افزایی و کمک به برطرف کردن فضای غبار آلود از جمله کار‌های مهمی است که شما می‌توانید در این بستر نو و موثر دنبال کنید.

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی با اشاره به ضرورت برخورداری از روحیه انقلابی، گفت: انقلابی گری را در چارچوب یک حزب نمی‌دانیم، ما در جنگ نباید به یک حرف احتمالاً درست دشمن استناد کنیم و در برابر دروغ‌های متعدد آن بی تفاوت باشیم، البته درک این موضوع، بصیرت و دشمن شناسی می‌خواهد.
 
او با بیان اینکه در میدان عمل ممکن است یک عنصر یا مسئول در حکومت بد عمل کند، تصریح کرد: این خطا اگر اتفاق افتاده است نباید به سایر موارد تسری داده شود، آمریکایی‌ها خطی را که با ترور شهید قاسم سلیمانی نتوانستند به نتیجه برسانند و حالا تلاش می‌کنند با خطای یک عنصر در حاکمیت، این خط را دنبال می‌کنند.

این مقام مسئول با تاکید براینکه وضعیت کنونی ما وضعیت جنگی است گفت: شما افسران جنگ نرم هستید و نشان دهید که اراده کشور آن است که در برابر طراحی دشمن استوار باشد و تسلیم نشود.
 
او ادامه داد: چون اراده مان بر پیروزی است باید مقاوم باشیم. هرچند کمبود داریم، اما نباید کم بیاوریم، چالش داریم، اما بحران نداریم، تنوع فکری داریم، اما آسیب نداریم.

این مقام مسئول با اشاره به دشمنی ادامه دار آمریکا با ایران گفت: وزیر دفاع آمریکا می‌گوید ما تلاش می‌کنیم ایران را به یک کشور عادی تبدیل کنیم که فاقد اراده، ابزار بازدارند و فاقد عمق مردمی باشد. هدفشان این است که این سه را بزنند تا در نهایت با مذاکره قدرت هسته ای، توان موشکی و نفوذ منطقه‌ای ایران را از ما بگیرند، در مقابل اراده ما این است که آمریکا را از منطقه بیرون کنیم.
 
او تصریح کرد: راهبرد اختلاف افکنی و تضعیف و سیاه نمایی علیه شخصیت‌های نظامی و ارکان حکومتی در دستور کار دشمن است.

در ابتدای این‌نشست تعدادی از فعالان فضای مجازی نقطه نظرات و سوالات خود را مطرح کرده بر نکاتی، چون لزوم باز شدن میدان رسانه‌ها برای نقد بیشتر مسئولان، ضرورت برخورد با جریان وحدت شکن در فضای مجازی و اهمیت ارتباط منسجم مسئولان با رسانه به عنوان پل ارتباطی با مردم و تأکید کردند.
 
 
انتهای پیام//ف.س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر