کد خبر: ۷۲۱۰۶۷۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
کد خبر : ۷۲۱۰۶۷۰

کمیته امداد استان اصفهان ۱۹ میلیارد و ۵۸۶ میلیون تومان وام قرض الحسنه کارگشایی به ۵۴۲۹ خانوار نیازمند پرداخت کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه وام کارگشایی برای رفع احتیاجات ضروری و حل مشکلات فوری مددجویان پرداخت می‌شود، گفت: در ۹ ماهه سال ۹۸ بیش از ۱۹ میلیارد و ۵۸۶ میلیون تومان در این زمینه به ۵۴۲۹خانوار تحت حمایت این نهاد در سراسر استان پرداخت شد.

او با اشاره به نحوه پرداخت وام کارگشایی گفت: با بررسی کارشناسان این نهاد و بر اساس شرایط مددجو تا سقف پنج میلیون تومان وام کارگشایی در اقساط بلندمدت و بدون سود پرداخت می‌شود.

متین پور تاکید کرد: این وام‌ها جدای از وام‌های اشتغال و همچنین تسهیلاتی است که در زمینه مسکن در اختیار خانوار‌های تحت حمایت واجد شرایط قرار می‌گیرد و هدف اصلی از پرداخت آن‌ها کمک به تامین پاره‌ای از نیاز‌های ضروری مددجویان است.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی از طریق صندوق امداد ولایت به مددجویان پرداخت می‌شود، گفت: این صندوق قرض الحسنه متعلق به این نهاد است و زیر نظر و تحت اشراف بانک مرکزی فعالیت می‌کند و مردم نیکوکار و خیران گران‌قدر اصفهانی می‌توانند با افتتاح حساب سپرده قرض‌الحسنه در این صندوق ضمن استفاده از کلیه خدمات پولی و بانکی، در مسیر حمایت از همشهریان نیازمند خود، یاری‌رسان کمیته امداد باشند.

او خاطرنشان کرد: باجه‌های صندوق قرض الحسنه در تمام دفاتر کمیته امداد در سراسر استان فعال و آماده ارائه خدمات به مددجویان و همشهریان گرانقدر هستند. همچنین شعبه استان اصفهان این صندوق در میدان انقلاب اسلامی، ابتدای خیابان عباس آباد واقع شده است.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر