کد خبر: ۷۲۱۰۶۸۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶
کد خبر : ۷۲۱۰۶۸۱
گروه : کرمان » کرمان
فرماندار زرند خبر داد؛

فرماندار زرند گفت: آخرین فرصت باقیمانده جهت اعتراض رد صلاحیت شدگان انتخابات مجلس شورای اسلامی و ثبت شکایات آنان، فردا پنج شنبه ۲۶ دیماه است.

آخرین فرصت جهت اعتراض رد صلاحیت شدگان انتخابات در زرندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، علی صادق زاده فرماندار و رئیس ستاد انتخابات زرند پیش از ظهر امروز ۲۵ دیماه در جلسه مشترک هیئات اجرایی و نظارت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان‌های زرند و کوهبنان، با بیان اینکه ۲۱ دیماه بر اساس اطلاعیه شورای نگهبان اسامی کاندیدا‌های تایید، رد و عدم احراز صلاحیت شدگان حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان به این ستاد اعلام و سریعاً نتیجه به اطلاع نامزد‌ها رسانده شد، افزود: بر اساس فرصت پنج روزه برای اعتراض و ثبت شکایت ردصلاحیت شدگان انتخابات مجلس شورای اسلامی، فردا پنج شنبه ۲۶ دیماه آخرین مهلت جهت ثبت اعتراضات میباشد.

او افزود: نامزد‌ها می توانند با حضور در دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان کرمان واقع در محل فرمانداری کرمان نسبت به ثبت اعتراض و شکایت خود اقدام کنند.

️رئیس هیئت اجرایی و ستاد انتخابات شهرستان همچنین از تعیین نهایی ۱۴۳ شعبه اخذ رای (۹۸ شعبه ثابت و ۴۵ شعبه سیار) در زمان برگزاری انتخابات در حوزه زرند و کوهبنان خبر داد و تصریح کرد: ۹۵ شعبه در بخش مرکزی و شهر‌های چهارگانه شهرستان زرند، ۲۱ شعبه در بخش یزدان آباد شهرستان زرند و ۲۷ شعبه در حوزه فرعی شهرستان کوهبنان است و بیش از ۳۵۰۰ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم و همچنین بیش از ۲۰۰ خودرو خدمت در امر برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان شرکت خواهند داشت و به انجام وظایف محوله خواهند پرداخت.

صادق زاده افزود: تیم‌های تخصصی کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان زرند از چند روز قبل تشکیل و در حال حاضر با حضور در محل شعب اخذ رای تعیین شده، در حال ارزیابی و تست شعب از لحاظ فنی، اتوماسیون و امکانات میباشند.

فرماندار زرند اظهار داشت: ۲۲ بهمن ماه زمان قطعی اعلام اسامی نهایی نامزد‌ها به مراکز حوزه‌های انتخابیه توسط وزارت کشور به استناد ماده ۳۵ آیین نامه اجرایی خواهد بود که متعاقباً به اطلاع رسانده خواهد شد.

سید مهدی قویدل دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند نیز در این جلسه با بیان اینکه اعضای محترم هیئات اجرایی و نظارت ستاد انتخابات شهرستان زرند جزو پیشکسوتان برگزاری انتخابات در ادوار گذشته هستند، مجدداً بر لزوم رعایت اصل بی طرفی اعضا و آمادگی کامل جهت برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در خور نام زرند و زرندی‌ها تاکید کرد.

علی پوررنجبر رئیس هیئت نظارت ستاد انتخابات شهرستان نیز ضمن اشاره به فرموده معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) که فرمودند نهاد شورای نگهبان همیشه مورد تایید اینجانب میباشد، از هجمه‌های اخیر منافقان داخلی و خارجی علیه این نهاد ابراز تاسف کرد و گفت: تصمیم شورای نگهبان در تایید و رد صلاحیت افراد بر اساس استعلامات مراجع رسمی چهارگانه، امنیتی، نظامی، انتظامی و قضایی میباشد و هیچ گونه غرض ورزی شخصی و حزبی در این تصمیمات دخیل نیست و نخواهد بود.

او در این راستا از اعضای هیات اجرایی و نظارت ستاد انتخابات شهرستان زرند خواست تا با تجربه، سواد و آشنایی کامل با قوانین انتخاباتی که دارند نسبت به شایعه پراکنی‌ها و هجمه‌ها علیه این نهاد نظارتی جوابگو باشند.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر