کد خبر: ۷۲۱۱۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
کد خبر : ۷۲۱۱۵۹۱

به تازگی مدیر شرکت توییتر اعلام کرد که قرار نیست قابلیت ویرایش پست به توییتر اضافه شود.

امکان ویرایش پست‌‌ها به توییتر اضافه نخواهد شدبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه اجتماعی توییتر یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی است که در چند سال اخیر توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. کاربران در این شبکه اجتماعی امکان به اشتراک گذاری تصویر و ویدیو را دارند اما محور اصلی این شبکه اجتماعی ارسال متن است و کاربران بیشتر در این شبکه اجتماعی متن ارسال می‌کنند. یکی از بزرگ‌ترین ایرادات موجود در توییتر که کاربران از سال ۲۰۱۶ آن را به توییتر گزارش داده‌اند و از این شرکت انتظار دارند تا آن را بر طرف کند، نبود گزینه ویرایش در توییت‌های ارسال شده است.

کاربران مدت زیادی است که از عدم وجود قابلیت ویرایش پست‌های ارسال شده در این شبکه اجتماعی اعلام نارضایتی می‌کنند و برای ویرایش پست‌های خود مجبور به پاک کردن پست ارسال شده و ارسال مجدد آن هستند. تا چندی پیش مدیران توییتر اعلام می‌کردند که قرار است به زودی این مشکل بر طرف شود و کاربران از این پس توانایی ویرایش پست‌ها را نیز داشته باشند؛ اما به تازگیJack Dorsey  یکی از مدیران توییتر و در پاسخ به سوال یکی از کاربران از زمان حدودی در دسترس قرار گرفتن این قابلیت از سوی توییتر اعلام کرد: لطفا درباره این موضوع دیگر توییتر سوال نکنید.

امکان ویرایش پست‌‌ها به توییتر اضافه نخواهد شد

پس از آن ویدیویی از مدیر توییتر منتشر شد که در آن اعلام می‌کند قرار نیست این قابلیت به توییتر اضافه شود.Jack Dorsey اعلام کرد شرکت ما در مقطعی اعلام کرد که قصد دارد این قابلیت را به شبکه خود اضافه کند اما در حال حاضر این قابلیت از اولویت‌های ما نیست و موارد بسیار مهم‌تری در دستور کار شرکت توییتر قرار دارد. شاید یکی از علت‌های اضافه نشدن قابلیت ویرایش پیام‌‌ها در توییتر به موضوع ارسال پیامک از سوی توییتر مربوط شود چرا که توییتر چند وقتی است سرویس پیامکی توییت‎‌های خود را راه اندازی کرده و پس از ارسال پیامک، امکان ارسال آن وجود ندارد.


بیشتر بخوانید: عرضه نسخه بهبود یافته P30 Lite هوآوی برای دور زدن گوگل


با این حال باید در روزهای آینده منتظر ارسال خبری جدید از سوی این شبکه اجتماعی باشیم و ببینیم که نظر قطعی این شرکت چه خواهد بود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر