کد خبر: ۷۲۱۴۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
کد خبر : ۷۲۱۴۳۸۴

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: طرح کاهش آلودگی از شنبه ۵ بهمن اجرا می‌شود و از طریق دروبین‌های سطح شهر خودرو‌های فاقد معاینه فنی اعمال قانون می‌شوند.

طرح کاهش آلودگی هوا در مشهد اجرا می‌شودسرهنگ حمیدرضا دهنوی رئیس پلیس راهور خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، گفت: طرح اعمال قانون وسایل نقلیه فاقدگواهی معاینه فنی که قرار بود از ۲۹ دی ماه آغاز شد و باتوجه به درخواست و مراجعات شهروندان به مراکز معاینه فنی برای دریافت گواهی معاینه فنی توسط پلیس راهور یک هفته به تعویق افتاد و شهروندان می‌توانند تا پایان این هفته  برای دریافت گواهی معاینه فنی اقدام کنند.
 
او ادامه داد: در این طرح که به منظور کاهش آلودگی هوا انجام می‌شود، بااستفاده از قابلیت‌های دوربین‌های نصب شده در معابر درون شهری اعم از معابر اصلی و بزرگراهی، خودرو‌هایی که دارای آلایندگی‌های زیست محیطی و دودزا باشند نظارت، کنترل و اعمال قانون می‌شوند.
 
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: کارکنان پلیس راهور درصورت مشاهده این قبیل خودروها، پلاک و مدارک راننده را دریافت می‌کنند و پلاک اعزام به تعمیرگاه، روی وسیله نقلیه نصب می‌شود، مالک بعد از رفع نقص وسیله نقلیه و دریافت معاینه فنی به پلیس راهور مراجعه و پلاک و مدارک خود را دریافت می‌کند.

 دهنوی با بیان اینکه حدود ۲۵ روز است که ما در این زمینه اطلاع رسانی می کنیم، افزود: ساعت کاری مراکز معاینه فنی در دو شیفت کاری انجام می شود و به مراکز هم اعلام شده است که تا آخرین نفری را که در صف حضور دارد، پذیرش کنند، این برنامه را ادامه می‌دهیم و بررسی ها می کنیم که اگر این نیاز وجود داشت، ساعت کاری را باز هم افزایش دهیم.

انتهای پیام//ز.ق
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر