کد خبر: ۷۲۱۵۲۰۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
کد خبر : ۷۲۱۵۲۰۲
گروه : کرمان » کرمان

رییس شورای شهر چترود گفت:کوتاهی و بی توجهی مدیران راه و شهرسازی استان سبب تصادفات متعدد و گرفتن جان تعدادی از هم وطنان در جاده قدیم چترود شده است.

بی توجهی مسئولین استان به جاده خطرساز چتروداحد شعار رییس شورای شهر چترود در گفتگو باخبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان گفت: در شهر چترود هیچ راه مستقیمی که مسافران و اهالی این منطقه بتوانند به مرکز این شهر راه پیدا کنند وجود ندارد و باید از روستا‌های هوتک و سرآسیاب عبور کنند.

او افزود: از زمانی که وارد شورای شهر شدم جلسات متعددی با نمایندگان مجلس و آقای بلوردی مدیرکل اسبق راه و شهرسازی داشتیم که راه ورودی مستقیمی به چترود بدهند که نتیجه این جلسات طراحی جاده‌ای به میدان ابتدای چترود شد.

رئیس شورای شهر چترود گفت: این جاده جدید که پس از مدت‌ها پیگیری به فاصله دو کیلومتر خط زنی و شن ریزی شد، مقرر شد فروردین ۹۸ افتتاح شود، ولی تا کنون باوجود مذاکراتی که با مدیرکل اسبق راه و شهرسازی، نمایندگان مجلس و همچنین آقای حاجی زاده مدیر کل جدید راه و شهرسازی داشتیم هیچ پیشرفتی نداشته است.

شعار افزود: همچنین در سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به منطقه راور که مدتی در شهر چترود توقف داشتند صحبت‌هایی کردیم و در ادامه این صحبت‌ها آقای حاجی زاده قول دادند که این پروژه را به اتمام برسانند، اما باز هم تغییری مشاهده نشد.

او گفت: چترود از جمله شهر‌هایی است که در ایام نوروز و محرم علاوه بر مردم این منطقه مسافران زیادی به آن سفر می‌کننداما متاسفانه برای ورود به چترود مسیر خطرناکی وجود دارد که تاکنون جان تعداد زیادی از افراد را گرفته است حتی تابلوی مناسبی برای نشان دادن مسیر وجود ندارد و مسافرین در بیشتر مواقع برای ورود به شهر سردرگم می‌شوند.

او بیان داشت: جاده دو بانده‌ای که در این شهر وجود دارد ۱۴ سال پیش برای قسمت بالای چترود طراحی شده است و دلیل اینکه درخواست داشتیم جاده جدیدی که طراحی شده است به میدان اول چترود وصل شود این بود که بیش از ۱۵۰ مغازه در این منطقه است که اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم دارند وبا ایجاد این راه اشتغال انان دچار مشکل نشود.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر