کد خبر: ۷۲۱۹۸۴۱
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
کد خبر : ۷۲۱۹۸۴۱

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از پرداخت ۲۶۲ میلیارد تومان تسهیلات به واحد‌های تولیدی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، رامین صادقی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال و رونق تولید داخلی، از ۴ محل متفاوت به واحد‌های تولیدی تسهیلات پرداخت می‌گردد.

او با اشاره به محل‌های پرداخت تسهیلات تصریح کرد: تسهیلات از محل سفر مدیران عامل بانک‌های کشور با همت استاندار اردبیل در تیرماه انجام گرفت و مبلغ ۳ هزار میلیارد تومان برای واحد‌های تولیدی در نظر گرفته شد که ۲۶۲ میلیارد تومان تاکنون به واحد‌های تولیدی پرداخت شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ادامه داد: محل دیگر بند الف تبصره ۱۸ می‌باشد، که وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حمایت بیشتر از واحد‌های تولیدی تفاهم نامه‌ای با معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه وبودجه منعقد نموده و براساس این تفاهم نامه ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت که قسمتی از سود تسهیلات را دولت پرداخت می‌کند مبلغ ۷۰ میلیارد تومان به بانک‌های عامل معرفی کردیم مابقی هم در مرحله پرداخت می‌باشد.

صادقی افزود: محل بعدی اعطای تسهیلات از محل رونق تولید می‌باشد که وزارت صنعت، معدن و تجارت در نظرگرفته است از این محل هم واحد‌های تولیدی را جهت دریافت تسهیلات به مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان به بانک‌های عامل معرفی کردیم که در حال بررسی و پرداخت می‌باشند.

او در مورد محل چهارم پرداخت تسهیلات به واحد‌های تولیدی گفت: چهارمین محل اعطای تسهیلات کمک‌های فنی و اعتباری می‌باشد که این تسهیلات بلاعوض می‌باشند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: حدود ۱۲۰ واحد جهت بهره مندی از تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده اند و تمامی واحد‌های تولیدی در صورتیکه مشکل مالی داشته باشند بدون هیچ محدودیتی تسهیلات لازم در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد تا از این طریق بتوانیم رشد و شکوفایی اقتصادی استان را فراهم نماییم.

صادقی افزود: واحد‌هایی که مشکل سرمایه ثابت و سرمایه در گردش دارند جهت معرفی به بانک‌های عامل می‌توانند به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نمایند.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر