کد خبر: ۷۲۲۰۳۶۷
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
کد خبر : ۷۲۲۰۳۶۷

فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر بر لزوم آماده سازی و برنامه ریزی اجرای طرح آبرسانی ، تسطیح و زهکشی اراضی بخش مینو تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان،دکتر محمد حیدری فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر در نشست بررسی مشکلات طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری گفت: موسسه جهاد نصر، سازمان آب و برق خوزستان وجهاد کشاورزی با تعامل ،هم افزایی و اقدام جهادی مسایل و مشکلات پیش روی این طرح را بررسی و مرتفع نمایند.

او ادامه داد:  با اجرای این طرح ،  ۱۰۰۰ هکتار از اراضی بخش مینوقابلیت کشت پیدا خواهند کرد.

فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر افزود: تکمیل و تحویل پروژه های نیمه تمام آبیاری و زهکشی در احیای کشاورزی، رونق تولید و اشتغال تاثیر بسزایی دارد.

حیدری بر رفع مشکل برق ایستگاه های پمپاژ تاکید کرد و گفت: دستگاههای ذیربط و متولیان امرسعی کنند مشکل برق ایستگاههای پمپاژ را ظرف یک هفته برطرف نمایند.

او بر اتمام و نهایی شدن پروژه تاکید کرد و ادامه داد: پروژه طرح آبرسانی ، تسطیح و زهکشی اراضی بخش مینو تقریبا به اتمام رسیده و مراحل پایانی خود را طی میکند.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: ان شاء الله با  تعامل وهمکاری یکدیگر بتوانیم زمینه افتتاح پروژه در آینده نزدیک را فراهم نماییم.

حیدری اظهار داشت: همه کارهای فرهنگی ، اجتماعی و عمرانی در کشور و شهرستان حول یک محور انجام می شود و آن  جلب رضایت مردم و کارآمدی نظام است.

او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه های ناتمام شهرستان گفت:مقاوم سازی و بهسازی پیاده رو بلوار ساحلی خرمشهر یکی از خواسته های شهروندان و همچنین یکی از دغدغه‌های مدیران است که متاسفانه بخاطر مسائل جزئی تاکنون بلاتکلیف رها مانده است.

  فرماندار ویژه خرمشهر افزود: تلاش ما بر ادامه و تکمیل پروژه عمرانی نیمه کاره و بر جا مانده در سطح شهرستان است و بر این امر اهتمام ویژه داریم.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر