کد خبر: ۷۲۲۱۶۸۷
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
کد خبر : ۷۲۲۱۶۸۷

نویسنده و کارگردان تئاتربزبز قندی و گرگ ناقلا گفت: تئاتر شاد و موزیکال "بزبزقندی و گرگ ناقلا" تا ۷ بهمن در سالن اصلی مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان به روی صحنه می‌رود.

امیر شیخ جبلی کارگردان این تئاتر در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان گفت: تئاتر شاد و موزیکال "بزبزقندی و گرگ ناقلا" توسط گروه نگار سبز زنده رود و با همکاری دفتر تخصصی تئاتر وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ویژه کودک و خانواده از ۲۳ دی اجرا شده و تا ۷ بهمن در سالن اصلی مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان به روی صحنه می‌رود.

او  اظهار کرد: بزبز قندی، شنگول و منگول یا بزک زنگوله پا داستانی کودکانه و پند آموز است که از زبان یک گرگ روایت می‌شود، ساختار شکنی خاصی در داستان نمایش صورت گرفته که نمونه مدرن و امروزی قصه بزبز قندی و فانتزی بی‌پایانی در لحظه لحظه اثر به چشم می‌خورد.

کارگردان این تئاتر ادامه داد: تلاش برای بهره گیری از عناصری همچون نور، سایه و موسیقی بر جنبه‌های فانتزی اثر افزوده و تماشاگر را حتی در رده‌های سنی بالاتر در کنار کودکان به عنوان مخاطبین اصلی با خود همراه می‌کند.

شیخ جبلی گفت: موسیقی و افکت‌های جذاب که حتی در پس زمینه شنیده می‌شود در هماهنگی کامل با حرکت و اعمال بازیگران است.

او تصریح کرد: استفاده از کارکرد‌های تئاتر مبتنی بر حرکت و تلاش برای استفاده حداکثری از عمل به جای کلام، تاثیر فوق العاده‌ای در ایجاد توجه و تمرکز بیشتر تماشاگر را به صحنه معطوف کرده است.

کارگردان تئاتر بزبزقندی و گرگ ناقلا با بیان اینکه ساختار شکنی صورت گرفته در قصه نه تنها مخاطب را پس نمی‌زند بلکه با توجه به روایتی بودن اثر در بخش‌هایی از نمایش تماشاگران حاضر در سالن را نیز به مشارکت در ادامه و روند قصه دعوت می‌کند؛ ادامه داد: این اتفاق تا جایی ادامه دارد که کودکان و نوجوانان و در بعضی موارد بزرگسالان نیز در تلاش برای مشارکت در قصه در فراز و فرود‌هایی هستند که گرگ راوی از آن‌ها طلب می‌کند.

شیخ جبلی گفت: بازیگران این اثر محمد قبادی نژاد، امیر حسین حسن پور، نرگس اسکندری، میترا آقایی، درین جعفر پیشه، باران جوادی و آناهیتا عبداللهی هستند.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیط این نمایش می‌توانند به سایت اینترنتی www.partakticket.com مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۰۹۳۶۱۰۴۷۱۵۳ و ۰۹۱۳۷۹۴۱۴۰۴ تماس حاصل کنند.
 
انتهای پیام/ی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر