کد خبر: ۷۲۲۱۹۹۹
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
کد خبر : ۷۲۲۱۹۹۹

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: همزمان با آغاز دهه فجر، بهره برداری از پروژه‌های راهداری در هفت محور روستایی خراسان شمالی آغاز می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، جعفر شهامت سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی با بیان اینکه این پروژه‌ها امسال وارد مرحله عملیاتی شده است، گفت: این پروژه‌های عمرانی، در قالب طرح ابرار، اجرا شده است.

شهامت افزود: پروژه‌های قابل افتتاح شامل تکمیل راه روستایی بیدواز و تکمیل راه روستایی قره چاه درشهرستان اسفراین، بهسازی و روکش آسفالت محورروستایی اسطرخی در شهرستان شیروان، بهسازی و روکش آسفالت محور روستایی سنخواست، رختیان و گیفان در شهرستان بجنورد و بهسازی و روکش آسفالت محورروستایی نجف در شهرستان مانه و سملقان است.

او عنوان کرد: برای اجرای این پروژه‌ها ۳۷ میلیارد و ۹۷ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است و با بهره برداری از آن بیش از ۴۶ هزار نفر روستایی از مزایای آن بهره مند می‌شوند.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: در قالب طرح ابرار، ساخت ۷۰ کیلومتر راه روستایی در این استان آغاز شده است که تا پایان سال مالی جاری، به بهره‌براری خواهد رسید.

شهامت با بیان اینکه مسولیت ساخت بخشی از راه‌های روستایی، به این اداره کل در قالب طرح ابرار واگذار شده است اظهار داشت: به همین منظور، گروه ساخت راه روستایی در این اداره کل تشکل شده است که به صورت امانی، نسبت به اجرای پروژه هادر محور‌های روستایی اقدام می‌کند.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی با بیان اینکه در اجرای طرح ابرار، اولویت با ساخت و تکمیل راه برای روستا‌های بالای ۵۰ خانوار است افزود: امید است با اجرای این طرح، شاخص بهره مندی روستاییان استان از راه مناسب، ارتقا یابد.

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر