کد خبر: ۷۲۲۲۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
کد خبر : ۷۲۲۲۶۲۷

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه دستگاه‌های فعال و غیرفعال در جذب تسهیلات اشتغال روستایی استان را تشریح کرد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه درباره آخرین وضعیت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به تفکیک دستگاه‌های اجرایی گفت : اداره امور عشایری بیشترین میزان پرداخت را به خود اختصاص داده است و سهمیه مصوب امور عشایری ۱۰ میلیارد و ۴۶۱ میلیون تومان بوده که به طور کامل ابلاغ شده است.

او گفت : یک هزار و ۶۳ طرح با پیش بینی اشتغال ۱۵۵۵ نفر پیش پذیرش شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۵۵۹ قرارداد به مبلغ ۴۶ میلیارد و ۸۴۹ میلیون تومان منعقد شده که ۴۳ میلیارد و ۹۰۴ میلیون تومان برای اجرای ۵۲۲ طرح پرداخت شده است.

این مسئول گفت: اشتغال طرح‌های پرداخت شده ۶۶۴ نفر و درصد پرداختی نسبت به سهمیه تخصیص یافته ۴۲۰ درصد بوده است.

عزیزی گفت: سهمیه مصوب اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به عنوان دستگاه با کمترین پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر ۱۷ میلیارد و ۴۳۵ میلیون تومان بوده که به طور کامل تخصیص یافته است.

او افزود: در این راستا پنج طرح با پیش بینی اشتغال ۸۸ نفر پیش پذیرش شده، اما هیچ قراردادی منعقد و پرداخت نشده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: پس از اداره امور عشایری، ارتباطات و فناوری با ۱۳۱ درصد، جهاد کشاورزی با ۱۱۳ درصد، صندوق کارآفرینی امید با ۷۴ درصد، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با ۶۲ درصد بیشترین سهم پرداخت تسهیلات اشتغال را به خود اختصاص دادند.

او گفت: سازمان صمت با ۶۲ درصد، جهاد دانشگاهی با ۴۱ درصد، ورزش و جوانان با ۱۸ درصد و دانشگاه علوم پزشکی با شش درصد در رده‌های بعدی پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر قرار گرفتند .

 

 

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر