کد خبر: ۷۲۲۲۶۵۴
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
کد خبر : ۷۲۲۲۶۵۴

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:بازی با ذوب آهن شطرنج گونه بود و دو تیم به هم نزدیک بودندولی متاسفانه ما گل خوردیم و در نیمه دوم فشار آوردیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،هومن افاضلی سر مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که اولین بازی بهاصفهان آمدم. مادرم متولد اصفهان است و این شهر را دوست دارم.

او ادامه داد: ذوب آهن باشگاه بزرگی است. نیمه اول شروع خوبی نداشتیم، ولی به مرور بهتر شدیم. بازی شطرنج گونه بود و دو تیم به هم نزدیک بودند. متاسفانه ما گل خوردیم و در نیمه دوم فشار آوردیم. موقعیت گل هم داشتیم، ولی اگر استفاده نکنیم شانسی برای موفقیت وجود ندارد. ما برای کار کردن زمان داریم.

سر مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه ذوب آهن با سرمربی جدید شکل متفاوتی داشت و به شکل جدیدی بازی می‌کرد، افزود: تیم با تجربه‌ای داریم و امثال محمد ابراهیمی از خوب‌های پارس جنوبی هستند. برای رسیدن به هماهنگی به زمان احتباج داریم. امروز جوانی مثل نیما انتظاری برای ما خوب بازی کرد. جوانان باید بهتر از باتجربه‌ها باشد یا در حد آن‌ها باشند تا خودشان را به تیم تحمیل کنند.

او ادامه داد: می‌توانستیم تلفیق بهتری از جوانی و تجربه داشته باشیم، اما بازیکن گرفتن در زمستان سخت است و من این تیم را نبستم. مطمئنم بچه‌های ما در چند بازی آینده شرایط بهتری خواهند داشت.

افاضلی با اشاره به اینکه از بازیکنانش رضایت دارد، خاطرنشان کرد: فراز کمالوند تیم پارس جنوبی را با ایده‌های خودش بسته بود و ما در نیم فصل دوم تلاش می‌کنیم تا ایده‌های خودمان را پیاده کنیم. می‌دانم تیم بهتر از بقیه می‌شود. ما در گوشه‌های زمین شرایط خوبی داریم.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر