کد خبر: ۷۲۲۴۰۳۵
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳
کد خبر : ۷۲۲۴۰۳۵
گروه : ایلام » ایلام

مهم‌ترین حوادث امروز ششم بهمن ماه ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

دستگیری سارق سیم برق در چرداول / دستگیری سوداگر مرگ در ملکشاهی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ مهم‌ترین حوادث امروز ششم بهمن ماه ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

 

دستگیری سارق سیم برق در چرداول

سرپرست انتظامی شهرستان چرداول از دستگیری سارق حرفه‌ای با ۴ فقره سرقت سیم برق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ امیر بازیار سرپرست انتظامی شهرستان چرداول گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در برخی مناطق شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، یک نفر سارق شناسائی و با هماهنگی مرجع قضائی دستگیر شد.

سرپرست انتظامی شهرستان با بیان اینکه متهم در بازجوئی‌های اولیه به ۴ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرد، اظهار کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

او بیان کرد: به شهروندان توصیه می‌کنیم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

دستگیری سوداگر مرگ در ملکشاهی

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی از دستگیری سوداگر مرگ و کشف ۲۸ گرم انواع مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ بهزاد ولیان فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت: در پی اطلاع ماموران انتظامی شهرستان، مبنی بر فعالیت فردی در امر توزیع مواد مخدر، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

او ادامه داد: پس از کسب اطلاعات دقیق از نحوه فعالیت و محل‌های تردد سوداگر مرگ، با هماهنگی مقام قضائی طی یک عملیات پلیسی، متهم در مخفیگاهش دستگیر و مقدار ۲۸ گرم انواع مواد مخدر از وی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی با بیان اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضائی شد، مطرح کرد: به شهروندان توصیه می‌کنیم ضمن افزایش همکاری خود با پلیس، سوداگران مرگ را در رسیدن به اهداف شوم شان ناکام گذاشته و پلیس را در تحقق جامعه‌ای سالم همراهی کنند.

 

جمع آوری و امحای ۵۰۰ عدد قلیان در سطح شهرستان ایلام

رئیس پلیس امنیت عمومی ایلام از اجرای طرح ویژه جمع آوری قلیان در شهر ایلام جمع آوری و امحاء ۵۰۰ عدد قلیان خبر داد.

سرهنگ علی جمشید پور رئیس پلیس امنیت عمومی ایلام  گفت: در پی اقدامات پلیس امنیت عمومی و همکاری خوب و مطلوب مرجع قضائی طرح جمع آوری قلیان و برخورد با واحد‌های قلیانسرا‌های غیر مجاز در سطح شهرستان ایلام در دستور کار مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی انتظامی استان قرار گرفت.

او افزود: مأموران ضمن هماهنگی لازم با مرجع قضائی از چند واحد قلیانی در سطح شهر ایلام بازدید و بالغ بر ۵۰۰  قلیان جمع آوری کردند.

جمشید پور با بیان اینکه قلیان‌های جمع آوری شده با حضور نماینده دادستان در محل مناسب امحاء شدند، اظهار کرد: هدف پلیس تأمین امنیت و آرامش شهروندان و ارتقاء آن در جامعه است.

او در ادامه با تشکر از اعتماد و همکاری خوب مردم با پلیس بیان کرد: از شهروندان خواستاریم در صورت مشاهده فعالیت قلیانسرا‌های غیر مجاز موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند تا برخورد قانونی صورت پذیرد.

 

واژگونی یک دستگاه خودروی پژو پارس در جاده دهلران-مهران

رئیس پلیس راه استان ایلام از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو پارس در جاده دهلران-مهران خبر داد.

سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: یک دستگاه خودروی پژو پارس در جاده دهلران – مهران دچار واژگونی شد و طی این حادثه یک نفر کشته و چهار نفر نیز مصدوم شدند.

او ادامه داد: یکی از مصدومین حادثه حین انتقال به بیمارستان فوت نمود.

همتی زاد اظهار کرد: این حادثه در ۱۰ کیلومتری شهر دهلران رخ داد.

او بیان کرد: از رانندگان گرامی تقاضا داریم در هنگام رانندگی قوانین و مقررات رانندگی را رعایت کنند.

 

آغاز محدودیت ترافیکی برای خودرو‌های سنگین در محور ایلام-سرابله

رئیس پلیس راه استان ایلام ازآغاز محدودیت ترافیکی برای خودرو‌های سنگین در محورایلام-سرابله خبر داد.

سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام  گفت: جاده سرابله - ایلام به دلیل فعالیت‌های عمرانی و عرض کم جاده ظرفیت تردد خودرو‌های سنگین را نداشته و رانندگان وسایل نقلیه سنگین باید از مسیر‌های تعین شده زیر تردد کنند.

او بیان کرد: مسیر‌های تعیین شده برای تردد خودرو‌های سنگین (ایلام- ایوان- قلاجه- اسلام آباد) و برای تردد خودرو‌های سبک که قصد تردد در جاده سرابله را دارند در مسیر جاده قدیم سرابله تردد کنند.

همتی زاده مطرح کرد: به رانندگان وسایل نقلیه سنگین توصیه می‌شود در صورت تردد در این محور ضمن اعمال قانون از ادامه حرکت آن‌ها جلوگیری می‌شود.

او بیان کرد: رانندگان در مسیر‌های جایگزین با رعایت صبر و حوصله و توجه به قوانین و مقررات و شرایط حاکم بر جاده به منظور پیشگیری از حوادث رانندگی کنند تا شاهد تصادفات جاده‌ای نباشیم.

انتهای پیام/ ن

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر