کد خبر: ۷۲۲۴۹۳۰
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
کد خبر : ۷۲۲۴۹۳۰
جمالی مطرح کرد؛

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه انتخابات آبرو و حیثیت نظام است، گفت: قاطعانه با متخلفان به قانون و بدون هیچ ملاحضه‌ای برخورد می‌کنیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ، احد جمالی معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهید سلیمانی تنها متعلق به این کشور و نظام نبود بلکه شخصیتی بین المللی و جامع بود که در تاریخ ماندگار خواهد شد.

او با اشاره به اینکه شهید سلیمانی مصداق واقعی این سخن امام علی(ع) در آخرین لحاظت عمر مبارکش دشمن ظالم و ستمگر باشید و یار و مددکار ستم دیده‌گان است، عنوان کرد: امیدوارم ماها رهروان صذیقی در راستای نیات، گفتار و اعمال این شهید بزرگوار باشیم.

جمالی با تاکید بر اینکه شاه بین وزارت کشور انتخابات است، ادامه داد: حریت، آزادگی، امانت داری، پایبندی به قانون و اخلاق، بی طرف بودن و حفظ کرامت انسانی خود باید به جد مورد توجه مدیران دستگاه‌های اجرایی بویژه متولیان و مسئولان امر انتخابات قرار گیرد.

او گفت: ما امانت دار قسمتی از وظایف حاکمیت هستیم و شیعه مولا علی(ع) هستیم و نباید بنده و برده کسی باشیم همانا خدا تورا آزاد آفرید و حرکات و سکنات ما باید طوری باشد و مواظب باشیم شبهه له یا علیه کسی ایجاد نکند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: به صورت رسمی اعلام کردیم تغییر و تحولات کوچک در ادارات و شرکت‌های دولتی تا بعد از انتخابات ممنوع است.

جمالی بیان کرد: برای برطرف کرن مشکلات صنفی اقشار مختلف از جمله کارگران و بازنشستگان از هیچ کوششی دریغ نکنیم زیرا دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام استفاده می‌کند و یکی از مهمترین برنامه‌های دشمن در ۴۰ سال گذشته اختلال در برگزاری امر انتخابات بوده است.

او با تاکید بر اینکه مدیری که در انتخابات آینده امانت داری نکند باید منتظر عواقب تخلف خود باشد، ادامه داد: فضای موجود سیاسی در استان نسبت به گذشته با آرامش و نشاط‌تر ارزیابی می‌شود و بدون شک در صورت عمل صحیح به قانون جامعه ملتهب نمی‌شود.

انتهای پیام/ط

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر