کد خبر: ۷۲۲۶۴۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
کد خبر : ۷۲۲۶۴۶۳
به گزارش مدیر کل دفتر امور پست بین الملل؛

لغو پرواز‌های شرکت‌های بین المللی هواپیمایی با وجود ایجاد تأثیر منفی بر خدمت رسانی شرکت ملی پست، باعث قطع مبادله مرسولات خارجی نشده است.

راه مبادله مرسولات خارجه همچنان باز استبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدمهدی بهرامی مدیر کل دفتر امور پست بین الملل با بیان اینکه شرایط تازه غیر از اینکه باعث شده شرکت ملی پست برای مبادله مرسولات متحمل هزینه بیشتری شود، گفت: این امر باعث کاهش سرعت مبادله نیز شده است.

او افزود: سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی و متعاقب آن لغو و محدودیت برخی پرواز‌های خطوط هواپیمایی بین المللی از کشورمان که دارای مقاصد متنوع و هواپیمای پهن پیکر بودند، تأثیرات منفی بر خدمت رسانی شرکت ملی پست ایجاد کرده است.

وی با اعلام اینکه استفاده از راه‌های جایگزین برای مبادله مرسولات پستی تدبیری بود که از قبل آن را پیش‌بینی و در ظرفیت محدود اجرایی کرده بودیم اظهار داشت: در تلاش هستیم تا با استفاده از ظرفیت خطوط هواپیمایی داخلی و به صورت ترانزیت از طریق دیگر کشورها، این تأثیرات منفی را به حداقل برسانیم و راه مبادله مرسولات خارجه را باز نگه داریم.

بهرامی ادامه داد: به خاطر محدودیت‌های ناشی از لغو فعالیت برخی خطوط هواپیمایی بین المللی در کشورمان، سرعت مبادله و رهسپاری مرسولات خارجه به برخی مقاصد پایین آمده و در ارسال مرسولات به آن‌ها معطلی خواهیم داشت که البته در تلاشیم به حداقل برسد.

مدیرکل دفتر امور پست بین الملل شرکت ملی پست افزود: هم اکنون مبادله مرسولات خارجه در حال انجام است که امیدوار هستیم تا زمان رفع کامل این مشکل با استفاده بیشتر از ظرفیت شرکت‌های هواپیمایی داخلی ظرف روز‌های آینده به مبادله مرسولات خارجه سرعت بیشتری ببخشیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر