کد خبر: ۷۲۲۸۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
کد خبر : ۷۲۲۸۳۰۴

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از برگزاری هجدهمین جشنواره هنر‌های نمایشی با حضور ۱۰ گروه نمایشی منتخب در مرحله استانی در مجتمع کانون تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، بینش مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی در آیین افتتاحیه هجدهمین جشنواره هنر‌های نمایشی در مجتمع کانون تبریز،گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران، در مرحله استانی هجدهمین جشنواره هنر‌های نمایشی، ۱۰ گروه نمایشی منتخب، آثار خود را روز‌های ۱۰ و ۱۱ بهمن ماه به روی صحنه خواهند برد.

او  با بیان این‌که در این مرحله از جشنواره، ۱۰ گروه نمایش منتخب، آثار خود را به روی صحنه خواهند برد، افزود: گروه‌های نمایشی از مراکز کانون در شهر‌های عجب‌شیر، هشترود، مرند، شبستر و ۶ گروه نمایش از مراکز کانون تبریز توانسته‌اند به این مرحله از جشنواره هجدهم راه یابند.

بینش افزود: تمامی مراحل تولید این نمایش‌ها در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به انجام رسیده است.

او شناسائی استعداد‌های هنری از بین کودکان و نوجوانان علاقه‌مند، انتقال مفاهیم و موضوعات تربیتی از طریق آموزش‌های غیر مستقیم به کودکان و نوجوانان را ازجمله اهداف این جشنواره عنوان کرد.

او با اشاره به پیشینه هجده‌ساله جشنواره هنر‌های نمایشی کانون کشور و تربیت استعداد‌های اعضا و ابراز خرسندی از برپایی این رویداد هنری، گفت: شخصیت‌های بنیادین کودکان و نوجوانان در ارتباط تنگاتنگی که در این پروسه بلندمدت با کانون برقرار می‌کنند، به‌مرورزمان شکل می‌گیرند و پرورش می‌یابند که برای آینده زندگی آن‌ها بسیار مفید است.

بینش گفت: سه گروه نمایشی از بین گروه‌های شرکت کننده و با رای داوران جشنواره به مرحله کشوری هجدهمین جشنواره هنر‌های نمایشی معرفی می‌شوند.

حضور برای خانواده‌ها و علاقه‌مندان به نمایش عروسکی در این جشنواره که امروزوفردا (پنجشنبه و جمعه) بهمن ماه در مجتمع کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان تبریز برگزار خواهد شد، آزاد است.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر