کد خبر: ۷۲۲۹۳۵۶
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳
کد خبر : ۷۲۲۹۳۵۶

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: ما در بازی‌هایی که باختیم یا مساوی کردیم هم از داوران تشکر کردیم چراکه نسل جوان داور‌ها با توجه به شرایط شان شاید از فوتبال فعلی ما هم سطح بالاتری داشته باشند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار برابر فولاد خوزستان گفت: خدا را شاکرم که توانستیم با ارائه یک بازی خوب و منطقی سه امتیاز این بازی را بگیریم.

او افزود: البته لیاقت ما به ثمر رساندن گل‌های بیشتر بود، اما گلی هم که دریافت کردیم کاملاً در یک موقعیت سی درصد بود و نباید آن گل را دریافت می‌کردیم.

قلعه نویی اظهار کرد: از بازیکنانم به خاطر بازی خوبی که ارائه کردند تشکر می‌کنم. در بازی قبل هم عملکرد خوبی داشتیم، اما بدشانس بودیم که توپ‌های ما تبدیل به گل نشد. در این بازی توانستیم خیلی زود به گل برسیم، اما موقعیت‌های دیگری هم داشتیم که به دلیل سهل انگاری تبدیل به گل نشدند. به هر حال خوشحالم که هواداران شاهدبازی‌های زیبای سپاهان هستند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره برنامه ریزی تیمش برای بازی بعدی گفت: زود است که برای بازی بعدی تصمیم بگیریم و فعلاً باید فیلم این بازی را ببینیم و ریکاوری کنیم.

او درباره عملکرد داوری گفت: اتفاقی در اندازه ده درصد هم نیافتاد که تصمیم داور تاثیری در نتیجه داشته باشد. هرچند ما در بازی‌هایی که باختیم یا مساوی کردیم هم از داوران تشکر کردیم چراکه نسل جوان داور‌ها با توجه به شرایط شان شاید از فوتبال فعلی ما هم سطح بالاتری داشته باشند.

قلعه نویی در پایان راجع به عملکرد سروش رفیعی گفت: سروش بازیکنی است که قبلاً هم با من کار کرده و شاخصه‌های خوبی دارد و فکر و تاکتیکش به او کمک می‌کند تا خیلی زود با ترکیب تیم منطبق شود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: ما تا پایان اسفند ماه برنامه ریزی کرده ایم و حتی برای بازی پلی آف هم آنالیزور فرستادیم تا شرایط را بررسی کند.
 
انتهای پیام/ش
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر