کد خبر: ۷۲۴۲۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰
کد خبر : ۷۲۴۲۳۹۷

یک قایق نجات که برای کمک رسانی به یک گردشگر راهی دریا شده بود در طوفان گرفتار شد.

..به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک قایق نجات که در حال انجام ماموریت برای نجات یک گردشگر بود پس از برخورد با امواج بلند و شدید واژگون شد، امدادگران حاضر در این قایق برای‌نجات یکی از گردشگران که در طوفان گرفتار شده و تخته موج سواری‌اش را از دست داده بود راهی دریا شده بودند که خود پس از برخورد‌های شدید با موج‌های بزرگ و قوی دچار مشکل شده و قایق‌شان‌در دریا واژگون شد.

پاول هاگ کسی که فیلم‌های واژگونی قایق را ضبط و منتشر کرده، گفته بود:" پسران شجاع موسسه نجات قایق، در دریا (RNLI) برای نجات جان  گردشگری بی فکر در هاستینگز که در طوفان شدید به دریا رفته و گرفتار شده بودند، جان خود را به خطر انداخته و به دنبال آنان رفتند". او در انتهای  حرف‌هایش آرزو کرد آنان از این ماموریت، سالم و سلامت برگردند.

..

..

در پاسخ او، یک تماشاگر دیگر که حاضر در محل بوده و این حوادث را مشاهده کرده بود ویدئو و تصاویری از شخص گردشگر گرفتار در امواج دریا منتشر کرد و در کنار آن نوشت: این گردشگر تخته سوار شرایط بسیار بدی داشته و بعد از دست دادن تخته‌اش شرایط برای او بد و بدتر می‌شود". در این ویدئوی منتشر شده، شخص گردشکر سعی می‌کند با شنا کردن خود را به ساحل برساند، اما امواج شدید هر بار به تلاش او غالب شده و با در برگرفتن او مانع شنا کردنش می‌شوند.در پایان، تیم امداد و نجات این ساحل، توییتی منتشر کرده و نوشت:" پس از انتشار یک فیلم مهیج و شورانگیز از عملیات مامورین امدادی که در حال غرق شدن بودند، اکنون بسیار خوشحالیم که به شما خبر سلامتی و موفقیت این تیم را می‌دهیم، همه اعضا در امنیت و سلامت هستند و به کسی صدمه‌ای وارد نشده و قایق نیز سالم است".


بیشتر بخوانید: ماجرای مرموز سرقت جواهرات ۸۵۰ ملیاردی توسط یک خدمتکار ساده


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر