کد خبر: ۷۲۴۴۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
کد خبر : ۷۲۴۴۸۲۶

در صورت مشاهده اقدامات مجرمانه در فضای حقیقی و مجازی با متخلفان برخورد قاطع می شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ،  رئیس دادگستری شهرستان لنده در نشست ستاد پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان لنده با تشریح مواد قانونی در خصوص انتخابات مجلس یازدهم گفت: باید توجه داشته باشیم که بحث تشویش اذهان عمومی یکی از تخلفات اساسی در حوزه‌های مختلف به خصوص انتخابات است.
عبدالله سعادتیان افزود: وقتی کاندیدی از تمام فیلتر‌های قانونی و نظارتی عبور می‌کند باید ایده‌ها و برنامه‌های خود را در چهار چوب قانون برای مردم تشریح کند تا مردم براساس برنامه‌ها رای دهند و نباید عملکرد نامناسب ما مدیران در چشم مردم به نظام و دولت و حاکمیت ضربه وارد کند و باید مسئولان در این حوزه مراقب باشند.
رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: برخی نمایندگان و لیدر‌ها از بضاعت مالی مردم سو استفاده می‌کنند و همین امر باعث تخلف می‌شود که اگر به فکر مردم بودید چرا قبل از انتخابات این کار را نمی‌کردید که در چند روز مانده به انتخابات متوجه بضاعت مالی مردم شدید و این موارد جرم است و بدون شک برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.
او بیان کرد: متاسفانه امروز رسمی غلط در جامعه حاکم شده است که به گونه‌ای رفتار می‌شود که هرکس صاحب زر وزور است به قدرت برسد و شایسته سالاری در این بین کاملا مفقود و گمنام خواهد ماند.
رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: پلیس فتا نسبت یه رفتار‌های ساختار شکننده در فضای مجازی باید نظارت کند و در صورت مشاهده جرم بدون شک برخورد قاطع خواهیم کرد.
سعادتیان گفت: در برابر یک رای مردم که حقیقتا حق الناس است باید رفتار‌های مناسبی صورت گیرد و هرکسی کوتاهی کند باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشد.
انتهای پیام/غ
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر