کد خبر: ۷۲۴۴۹۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
کد خبر : ۷۲۴۴۹۱۸

همزمان با اربعین فرماندهان محور مقاومت، محمدرضا شفیعی یادداشتی برای سردار دل‌ها در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، با شهادت فرماندهان مقاومت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و دیگر همرزمانشان، بسیاری از چهره‎های برجسته سیاسی، اجتماعی، هنری در راستای مقام شامخ  شهدای بزرگوار دلنوشته‌های خود را در قالب یادداشت در صفحات مجازی خود منتشر کردند. 

همزمان با فرا رسیدن چلهم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، محمدرضا شفیعی تهیه کننده سینما نیز، یادداشتی با عنوان «جهان بی او چگونه خواهد گذشت» را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد و نوشت:

"بی او"

با اینکه دائم در طلب رفتن بود، هیچ‌زمان باور نداشتیم که او خواهد رفت؛ چون همه‌ی جان و روح‌مان با عشق به او گره خورده بود و تار و پود آینده را با او بافته بودیم، اما رفت، و ناباورانه «بی‌ او» شدیم.

به خود گفتیم «بی او جهان چگونه خواهد گذشت؟» و بعد، اندوه آنقدر عمیق و جانکاه شد که رویاهایمان را بر باد رفته دیدیم و دل‌شکسته به کنجی خزیدیم.

در کنج تنهایی، هم‌نشین با حزن در تاریکی گم شدیم و اشک ریختیم، و هر قطره اشک‌مان خون او بود که جهان را جنگل انبوهی از پرسیاوشان کرد. و بعد، از لابلای شاخسار این بسیار تنیده‌ی مغموم، نوری تابید که صف ببندیم!

در این چهل روز قرن که گذشت و آفتاب «بی او» سر برآورد، عالم عرفه شد و نور گفت که باید قوی شویم!

پس بی‌بهانه، بی‌تردید، بی‌لغزش و بی‌انکار آنچه تابید را تکثیر خواهیم کرد و قوی خواهیم شد، همان‌طور که او قوی بود و جنگ نشد.
قدم در وادی اراده می‌گذاریم، اراده به انجام، انجام راهی که حاج  قاسم رفت و ما دنبال خواهیم نمود. با حضور او قوی بودیم و حالا با یاد‌ او قوی‌تر خواهیم شد... بعون الله تعالی
محمدرضا شفیعی"

یادداشت تهیه کننده «وضعیت سفید» در اربعین سردار دل‌ها


بیشتر بخوانید: بزرگترین غائب امروز سردار ‎قاسم سلیمانی بود


گفتنی است؛ بامداد روز جمعه سیزدهم دی‌ماه، خودروی حامل فرماندهان مقاومت در چند کیلومتری فرودگاه بغداد مورد حمله تروریستی آمریکایی قرار گرفت و سرنشینان آن سردار  حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و دیگر همرزمان ایرانی و عراقی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر