کد خبر: ۷۲۴۵۰۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۷
کد خبر : ۷۲۴۵۰۵۱
با تأیید صلاحیت‌های نهایی:

اسامی کاندیدا‌های تایید صلاحیت شده ۴ حوزه‌ی انتخابیه خراسان جنوبی اعلام شد.

اسامی کاندیدای 4 حوزه ی انتخابیه خراسان جنوبی اعلام شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ،به نقل از روابط عمومی فرمانداری بیرجند در اجرای ماده ۳۶ آئین‌نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره‌های ذیل آن اسامی و مشخصات نامزد‌های انتخاباتی حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف به شرح زیر اعلام می‌شود:

۱- زهرا اصغری فرزند محمدرضا

۲- علیرضا امام‌دادی فرزند غلامرضا

۳- ابوالفضل ایروانی فرزند علی برات

۴- مهدی بهترین فرزند غلامحسین

۵- محمدعلی تابعی فرزند حسن

۶- غلامحسین توکلی فرزند محمد حسن

۷- حسن رضا چهکندی‌نژاد فرزند حسین

۸- سید علی‌حسینی فرزند سید اسدالله

۹- علیرضا حسینی فرزند غلامرضا

۱۰- محمدرضا خراشادی‌زاده فرزند ابراهیم

۱۱- حسین خسروی اسفزار فرزند غلامرضا

۱۲- محمدرضا رفیعی فرزند مهدی

۱۳- ابراهیم روهانی فرزند محمد

۱۴ –دانیال سعیدی فرزند ابراهیم

۱۵ حسن صفری فرزند قربان

۱۶- محمدرضا عرب‌پور فرزند محمد حسین

۱۷ سید محسن علوی فرزند سید حسین

۱۸- فاطمه کارگر فرزند غلامرضا

۱۹- علی‌کریمی مزیدی فرزند محمدعلی

۲۰- حمیدرضا گندم‌زاده فرزند محمود

۲۱- محمدرضا مجیدی فرزند جلال

۲۲- احسان مداح فرزند غلامحسین

۲۳- حمیدرضا وردی فرزند رجبعلی

فرمانداری نهبندان در اجرای ماده ۳۶ آئین‌نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره‌های ذیل آن اسامی و مشخصات نامزد‌های انتخاباتی حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱- حسن احراری فرزند زهیر

۲-نظر افضلی فرزند ابراهیم

۳- علی اصغر بخشی فرزند غلامحسین

۴- حسین خسروی فرزند محمد

۵- حمید دستجردی فرزند سهراب

۶- محمد رضا رئیسون فرزند خدابخش

۷- اسحق عنایتی فرزند علی

۸- مهدی فرجامی‌فرد فرزند علی اصغر

۹- محمد محمودی فرزند عباس

۱۰- علیرضا ملکی‌پور فرزند حسین

۱۱- مرضیه مینایی فرزند محمد

۱۲- مصطفی نخعی فرزند جان‌میرزا

۱۳- صادق هاشم‌پور فرزند محمد

۱۴- فرج‌الله یاری فرزند غلامرضا

به نقل از روابط عمومی فرمانداری فردوس در اجرای ماده ۳۶ آئین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره‌های ذیل آن اسامی و مشخصات نامزد‌های انتخاباتی حوزه انتخابیه طبس، فردوس، سرایان و بشرویه به شرح زیر اعلام شد.

۱- محمد حسین اکبری فرزند فرج الله

۲- محمد بخشی فرزند عباسعلی

۳- محمد حسن چمن زاری فرزند محمد آقا

۴- محمد رحمتی فرزند ابراهیم

۵- محمد شرفی فرزند بمانعی

۶- علی ضیایی فرزند محمد رضا

۷- رسول طاهری زاده فرزند حسن

۸- محمد کریم عابدی فرزند عبدالرحیم

۹- مهدی عبدالهی فرزند محمد علی

۱۰- زهرا علی زاده ثانی فرزند رضا

۱۱- محمد فردوسی پور فرزند اسماعیل

۱۲- محمد رضا قنبریان فرزند محمد ابراهیم

۱۳- حسین قهار زاده فرزند عزیزالله

۱۴- فاطمه محمد زاده فرزند عباسقلی

۱۵- محمد حسین مرادی فرزند محمد علی

۱۶-  حمید رضا نامور محبوب فرزند محمد رضا

۱۷- مجید نصیرایی فرزند ابراهیم

۱۸- محمد نصیری فرزند علی

۱۹- حمید یزدانیان فرزند نجف علی

۲۰- عباس یعقوب زاده فرزند رجب علی

 در اجرای ماده ۳۶ آئین‌نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره‌های ذیل آن اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه به شرح زیر اعلام شد.

۱- سید جواد احمدی فرزند سید حسن

۲- فواد احمدی فرزند علیرضا

۳- سلمان اسحقی فرزند اسحق

۴- مهدی بصیری فرزند صفر

۵- محمد بلوطی فرزند غلام

۶- سید مصطفی جلالی فرزند سیدرضا

۷- علی حسینی‌مقدم فرزند عزیزآقا

۸- آصف رضایی اسفدن فرزند محمد تقی

۹- حسین عباس‌زاده فرزند محمد علی

۱۰- منوچهر محمدی‌مقدم فرزند امان‌الله

۱۱- سید سجاد مصطفوی فرزند سید ضیاء الدین

۱۲- احسان نژادحسین فرزند محمد حسین

۱۳- محمدحسن وجدی فرزند حسین

منبع: خبرگزاری مهر

انتهای پیام/ ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر