کد خبر: ۷۲۴۵۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
کد خبر : ۷۲۴۵۲۳۵

استاندار خراسان رضوی گفت: ۱۵ اسفند امسال از ۱۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری در خراسان رضوی رونمایی می‌کنیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی در مراسم گرامیداشت روز ملی صادرات و تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان، گفت: از سردار دل‌ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی یاد می‌کنیم که تمام زندگی‌اش را در راه تعالی کشور گذاشت و خواست تا بر سر مزارش نام سرباز قاسم سلیمانی را بنویسند.

او با اشاره به اینکه راهبرد ما در خراسان رضوی توسعه اقتصادی است، ادامه داد: یکی از مهمترین اهدافی که در حوزه اقتصادی دنبال می‌کنیم، رسیدن به رقم ۵ میلیارد دلار صادرات است، البته موانعی در این مسیر وجود دارد که بخشی از آن به وزارت اقتصاد و بخش دیگر به سیاست‌های ارزی کشور مربوط است.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه تعاملات خوبی را با کشور‌های همسایه شروع کرده‌ایم، گفت: وزیر صمت در جلسه ستاد رفع موانع تولید که در چناران برگزار شد، اعلام کرد مقررات مربوط به این وزارتخانه را، در صورتی که مانع رونق تولید می‌شود نادیده می‌گیریم.

رزم‌حسینی با اشاره به اظهارنظر وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر واگذاری اختیارات به استان‌ها برای افزایش سرعت روند توسعه اقتصادی افزود: در خراسان رضوی داوطلب این موضوع هستیم؛ مسئولیت می‌پذیریم و پاسخگو خواهیم بود.

او تصریح کرد: در خراسان رضوی با همکاری اتاق بازرگانی، شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، کارت‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی برای مجاهدین اقتصادی تدوین شده است و اولین کارت طلایی را ۱۵ اسفند امسال به صادرکنندگان، کارآفرینان و کسانی که در عرصه ایجاد درآمد برای استان تلاش می‌کنند، تقدیم خواهیم کرد.

استاندار خراسان رضوی گفت: این کارت‌ها مزیت‌ها خوبی دارد، از جمله اینکه ارکان حاکمیت در استان بدون نوبت مشکلات کارآفرینان و فعالان اقتصادی را حل و فصل خواهند کرد و دیگر امتیازات معنوی نیز در این کارت‌ها پیش‌بینی شده است.

رزم حسینی افزود: ۱۵ اسفند امسال از ۱۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری در خراسان رضوی رونمایی می‌کنیم.
 
انتهای پیام//ف.س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر