کد خبر: ۷۲۴۵۵۵۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
کد خبر : ۷۲۴۵۵۵۷
تولیت آستان قدس رضوی در ساری:

تولیت آستان قدس رضوی در ساری گفت: دشمنان ایران ظاهری خندان دارند اما در پشت این ظاهر خندان ، توحشی پنهان است که ترور سردار قاسم سلیمانی مصداق آن می تواند باشد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در مراسم بزرگداشت آیت الله طبرسی در مصلای امام خمینی ساری ، گفت: دشمنان ایران از هر فرصتی که حاصل می‌شود می‌خواهند به ایران ضربه بزنند و برای دستیابی به این هدف ظاهری خندان به خود می دهند اما پشت این ظاهر خندان توحش و خودخواهی پنهان است.

او ترور سردار قاسم سلیمانی را مصداقی بر نمایاندن چهره واقعی دشمنان ایران اسلامی دانست و افزود: سردار سلیمانی به دعوت قانونی یک کشور وارد آن کشور می‌شود، اما ترور می‌گردد و  این نماد بی قانونی و توحش در فلسفه وجودی دشمنان ما است.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: مردم ایران با توجه به شرایط حساس منطقه‌ای و بین المللی در تمام عرصه‌هایی که نیاز به حضور است باید حضور داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین مروی ادامه داد: اگرچه مردم گلایه و مشکل دارند و کمبود‌های را احساس می‌کنند و به حق هم است، گفت: این کمبودها و مشکلات نباید سبب شود که مردم سنگر را خالی و دشمن را امیدوار کنند.

او از مردم خواست به گونه‌ای عمل کنند تا دشمن احساس کند اگر بخواهد ضربه‌ای به ایران بزند با یک ملت مواجه خواهد شد.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه پیوند عمیق و ناگسستنی بین مردم و روحانیت سبب شد انقلاب از مسیر خود منحرف نشود، گفت: دشمن برای اینکه این پیوند را سست کند هر روز نقشه یا شایعه جدیدی را منتشر می‌کند.

او ادامه داد: دشمن در رسیدن به این هدف خود تاکنون موفق نشده است، اما ما نیز نباید از کینه دشمنان غافل باشیم.
 
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه در تربیت دینی ،علم و عمل صالح کنار هم هستند، گفت: انسانی که میخواهد در مسیر تربیت دینی و تکامل حرکت کند دانش و معرفت او باید همزمان افزایش یابد.

حجت الاسلام و المسلمین مروی آیت الله طبرسی را فردی دلسوز، عالم و تربیت یافته مکتب امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری اعلام کرد و افزود:مردم همانگونه که از آیت‌الله طبرسی حمایت کردند از نماینده ولی فقیه در مازندران نیز باید حمایت کنند.
 
انتهای پیام/س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر