کد خبر: ۷۲۴۵۹۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
کد خبر : ۷۲۴۵۹۳۸

تصاویری از مشهورترین خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، مکان هایی در نقاط مختلف دنیا وجود دارند که سال ها است همگان بر این باور اند که تسخیر شده هستند. داستان ها و بعضاً افسانه هایی در خصوص این مکان ها وجود دارد که باعث شهرت آن ها شده است و افراد زیادی بوده اند که خبر از شنیدن صدا ها و یا دیدن چیز های عجیب و غریب در این مکان های به خصوص داده اند. البته زمانی که مکانی چنین شهرتی پیدا می کند، بسیاری ممکن است به خاطر آزار دادن دیگران و یا مسائل دیگر اقدام به خبر سازی در خصوص این مکان ها کنند، با این وجود آن چه که در این مطلب به آن اکتفا می شود، خبرهای مستند و تأیید شده است. آیا شجاعت کافی برای آشنا شدن با این مکان ها را دارید؟ با ما همراه باشید.

خانه وینچستر، واقع در ایالات متحده آمریکا

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

این خانه بسیار بزرگ در ایالت کالیفرنیای آمریکا قرار دارد. شایعه هایی وجود دارد مبنی بر این که این خانه تسخیر شده است. خبر های بسیاری از افرادی که در آن حوالی زندگی می کنند به دست رسیده است مبنی بر این که بعضاً ارواح و چیز هایی شبیه به آن مشاهده کرده اند و صدا های عجیب و غریب شنیده اند. حتی برخی عنوان کرده اند که شاهد مسائلی بوده اند که توضیحی برای آن ندارند.

خانه وِیلی، واقع در ایالات متحده آمریکا

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

حتی آن افرادی که به طور کلی وجود مسائل ماوراء طبیعی و ارواح و اجنه را انکار می کنند، زمانی که صحبت از این خانه واقع در سن دیگوی آمریکا می شود، کمی از موضع خود عقب نشینی می کنند، چرا که این گونه به نظر می رسد که شواهد و مدارک موجود از این خانه بسیار قوی تر از آن چیزی هستند که این افراد توان انکار آن را داشته باشند. در دهه شصت میلادی بود (1960) که یکی از اُرگان های رسمی ایالات متحده آمریکا نام این خانه به عنوان یک خانه تسخیر شده به صورت رسمی ثبت کرد. طی سالیان طولانی، افراد بسیاری خبر از مشاهده ارواح و چیزهایی شبیه به آن و نیز اتفاقات عجیب و غریب در حوالی این خانه داده اند و همین مسئله کمی ترس و واهمه مردم این منطقه از خانه را بر انگیخته است.

خانه استیو جابز، واقع در ایالات متحده آمریکا

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

استیو جابز مشهور، خالق اصلی اَپل و محصولاتی که در حال حاضر بخش عمده از بازار تکنولوژی را به خود اختصاص می‌دهد، در سال ۲۰۰۰ و با علم به این که این خانه برای مدت‌ها متروکه مانده بوده، اقدام به خریداری آن کرد. در نهایت در سال ۲۰۰۴، جابز تصمیم گرفت که خانه را به طور کلی خراب کرده و یک خانه مدرن و امروزی به جای آن بسازد. البته محافظان محیط زیست و مناطق قدیمی که در آن نقاط فعالیت می‌کردند، مخالف بازسازی دوباره و خراب کردن این خانه قدیمی بودند و همین مسئله بود که در نهایت باعث شد این اقدام استیو جابز تا سال ۲۰۱۱ به تعویق بیفتد؛ سالی که استیو جابز در آن دار فانی را وداع گفت. از آن زمان به بعد بود که خبر‌هایی مبنی بر مشاهده اشکال و شنیدن صدا‌های عجیب و غریب از آن منطقه به گوش رسید. در حال حاضر نیز این خانه متروکه است.

ویلای مک پایک، واقع در ایالات متحده آمریکا

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

این ویلا در سال ۱۸۶۹ و به وسیله هنری گِست مک پایک احداث شد و به عنوان یکی از تسخیر شده‌ترین مکان‌های ایالات متحده آمریکا شناخته می‌شود. شارین و جورج لودِک، کسانی هستند که در حال حاضر در این ویلا زندگی می‌کنند و آن را در یک حراجی در سال ۱۹۹۴ خریداری کرده اند. بنا به صحبت‌هایی که صاحبان جدید این ویلا کرده اند، این مکان توسط صاحبان پیشین و اصلی آن تسخیر شده است و این گونه به نظر می‌رسد که شارن و جورج پس از مشاهده اشیاء و شنیدن صدا‌های عجیب و غریب، به مرور از این خانه جدیدشان وحشت زده شده اند، با این وجود خبر‌هایی که به وسیله خودشان منتشر شده است، باعث شده تا کسی حاضر به خریدن این مکان از آن‌ها نباشد و به همین خاطر است که در آن باقی مانده اند.

چائونِی، شماره هشتاد و یک، واقع در چین

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

این مکان در سال 1910 احداث شده است و چندین سال بعد هم به طور کامل متروکه شده است. داستان مخوفی در خصوص این خانه وجود دارد که باعث شده است هر کسی جرأت وارد شدن و انتخاب آن به عنوان سکونت گاه جدید خود را نداشته باشد: در گذشته یک افسر سابق ارتش چین، به همراه همسرش در این خانه زندگی می کرده اند و همسر این افسر چینی، به طرزی بسیار ترسناک در یکی از اتاق های این خانه خود را حلق آویز می کند و این خود کشی می کند. حال این داستان دست به دست می شود که روح همسر این افسر ارتش، هنوز در خانه و اطراف آن سرگردان است و به همین خاطر خیلی کسی مایل به نزدیک شدن به خانه و حوالی آن نیست.

ادیفیکو یوئلما، واقع در برزیل

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

استفاده از این ساختمان به طور رسمی در سال ۱۹۷۱ آغاز شد و عبارت دیگر از همان سال بود که کار ساخت این ساختمان واقع در مرکز سائو پائولو به اتمام رسید. تنها سه سال پس از این که اشخاصی اقدام به خرید واحد‌های این ساختمان کرده و وارد آن شده بودند، یعنی در سال ۱۹۷۴، آتش سوزی مهیبی در آن به راه افتاد که صد و نود و یک کشته به جای گذاشت. چند سال بعد، مسئولان برزیلی اقدام به بازسازی و به روز کردن این ساختمانی کردند که در آتش سوخته بود و هدف از این بازسازی تبدیل آن به یک مجتمع مسکونی جدید بود، با این وجود کسانی که برای مدتی در آن زندگی کردند، خبر‌هایی منتشر کردند مبنی بر این که این ساختمان تسخیر شده است و این که حاضر به ادامه زندگی در آن نمی‌باشند. در حال حاضر از این ساختمان به عنوان یک اقامتگاه موقت استفاده می‌شود و برخی از واحد‌های آن نیز به فعالیت‌های تجاری اختصاص یافته و عده‌ای برای کار آن‌ها را اجاره کرده اند.

امارت رِینهام، واقع در انگلیس

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

داستان این امارت در هاله ای از ابهام قرار دارد و کسی چندان اطلاعات دقیقی در خصوص سازندگان آن و اتفاقاتی که در آن رخ داده است ندارد. با این وجود، شهرت جهانی این امارت متروکه به واسطه روحی است که عده بسیاری ادعا کرده که آن را مشاهده کرده اند. نکته عجیب و قابل توجه در خصوص این ادعا ها این است که تقریباً تمامی افرادی که مدعی شده اند که این روح را مشاهده کرده اند، خصوصیات ظاهری مشابهی را از آن عنوان کرده اند. «بانوی قهوه ای پوش» نامی است که این روح، به واسطه لباس یک دست قهوه ای رنگش به آن مشهور شده است. اولین اخبار مبنی بر مشاهده این روح مربوط به اوایل قرن نوزدهم می شود و از آن زمان به بعد دیگر این خبر ها تکرار شده است. بسیاری ادعا می کنند که روح این بانوی قهوه ای پوش را در اطراف امارت دیده اند.

خانه ملکه، واقع در انگلیس

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

آن بُلِین، کاترین هُوارد، لِیدی جین گرِی و ملکه الیزابت اول از جمله افرادی هستند که در این خانه که در انگلستان واقع شده است، برای مدتی محبوس شدند. یک سری پلکان دایره ای شکل در این خانه وجود دارد که طبقه اول را به طبقه بالاتر متصل می کند و شایعات و اخباری وجود دارد مبنی بر این که یک جسم کاملاً سیاه پوش که نمی توان تشخیص داد چیست، گاه به گاه در این پلکان حاضر می شود. علاوه بر این بسیاری هم اخباری در اختیار رسانه ها قرار داده اند مبنی بر این که روح زنی را در این منزل مشاهده کرده اند که در حال جارو زدن و مرتب کردن خانه است و در حین کار خود آواز می خواند.

کاروان سرای قدیمی رَم، واقع در انگلیس

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

این کاروان سرا نیز داستانی مخوف و ترسناک در گذشته خود دارد که باعث شده است در حال حاضر هم افراد بسیاری جرأت نزدیک شدن و یا وارد شدن به آن را نداشته باشند. ساختمان اصلی این کاروان سرا، نزدیکی های قرن دوازدهم میلادی و توسط افرادی ساخته شده است که با نام پِگَن شناخته می شدند، افرادی که منکر دین مسیحیت زمان خود بوده و به اصطلاح کافر بودند و توسط مردم مرتد شناخته می شدند.نکته ای که در خصوص این افراد وجود داشت این بود که آن ها هم با وجود این که کافر شناخته می شدند، مراسم مخصوص به خود را داشتند. بنا به اطلاعات و اسنادی که موجود است، پِگَن ها، طی برنامه زمانی مختص به خود، اقدام به قربانی کردن کودکان در این کاروان سرا می کردند. اطلاعات دیگری نیز موجود است که در این کاروان سرا و نیز نواحی نزدیک به آن، طی سالیان بعد، بسیاری اقدام به انجام عبادت های شیطان پرستانه می کرده اند. تمامی این مسائل دست به دست هم داده اند تا در حال حاضر کسی جرأت سکنی گزیدن در این مناطق را نداشته باشد.

خانه سالی، واقع در ایالات متحده آمریکا

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

این خانه در ایالت کانزاس آمریکا و در آتچیسون واقع شده است و یکی دیگر از خانه هایی است که به وجود موارد و مسائل ماوراء طبیعه در آن شهرت پیدا کرده است. افراد بسیاری ادعا کرده اند که در این خانه و مناطق اطراف آن اجسام عجیب و غریبی مشاهده کرده اند که بعضاً پرواز هم می کنند.

شنیده شدن صدا‌های نا خوشایندی نیز که منبعش این خانه است، از دیگر مواردی است که باعث شده تا بسیاری از مردم منطقه از خانه و نواحی اطراف آن واهمه داشته باشند. داستانی در خصوص این خانه وجود دارد که آن را بیش از پیش ترسناک کرده است. تونی و دبرا پیکمن، کسانی بودند که در سال ۱۹۹۲ در این خانه سکونت داشتند. این در یک برنامه تلوزیونی حضور پیدا کرده و اقدام به تعریف کردن تجربه هاشان از زندگی در این خانه کردند که همگان را وحشت زده کرد: آن‌ها عنوان کردند که به مرور جای زخم، سوختگی و بریدگی‌هایی روی بدن خود مشاهده می‌کردند و قادر به تشخیص علت این جراحات نبودند. همین مسئله باعث می‌شود تونی و دبرا از خانه دچار وحشت شوند و مدتی بعد آن را ترک کردند و دیگر چنین اتفاقاتی برایشان نیفتاد.

خانه لاوانگ سِوو، واقع در اندونزی

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

این خانه در ناحیه مرکزی اندونزی واقع شده است و بسیاری از مردم منطقه بر این باور اند که تسخیر شده است. ادعا های بسیاری وجود دارد مبنی بر این که روح و هیئت مردانی بدون سر مشاهده شده اند که در فضای داخلی و بعضاً اطراف خانه حرکت می کنند و این که تا چه حد این ادعا ها درست باشد، مشخص نیست. یک برنامه تلوزیونی وجود دارد که مختص به مکان های ماوراء الطبیعه و اتفاقات مربوط به آن است. افرادی که در این برنامه فعالیت دارند، وارد این خانه شده و اقدام به فیلم برداری از آن کردند. در نهایت در تصاویری که از این خانه ضبط شده است، می توان شکلی را مشاهده کرد که شبیه به یک روح است. حال اما نمی توان با قطعیت گفت که آیا آن شکل واقعا یک روح بوده است و یا این که تداخلی که در تصویر ضبط شده از دوربین به وجود آمده است، با این وجود، بسیاری بر این باور اند که این خانه نیز تسخیر شده است.

امارت لالائوری، واقع در ایالات متحده آمریکا

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

دِلفین لالائوری، یک شخص مقتدر آمریکایی بود که بنا به اطلاعات و اسناد موجود، یک قاتل زنجیره ای نیز بوده است. داستان مخوف این اِمارت به دوران برده داری در آمریکا باز می گردد. داستان هایی وجود دارد مبنی بر این که دِلفین (دِلفین نام زن است) در شکنجه کردن و کشتن و بعضاً مُثله کردن نود و شش برده سیاه پوست آمریکایی نقش مستقیم داشته است. این اِمارت مکان اصلی ای بود که برای انجام این اقدامات خشونت بار مورد استفاده قرار می گرفت و در حال حاضر بیشتر به خاطر همین تاریخ خون بار امارت است که بسیاری بر این باور اند که تسخیر شده است. داستان مربوط به این امارت در یک برنامه تلوزیونی مشهور آمریکایی نیز عنوان شد (American Horror Story).

کاخ سفید، واقع در ایالات متحده آمریکا

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

بنا به اخبار و اطلاعات واصل شده از واشینگتن پُستِ آمریکا، این اقامتگاه مشهور رئیس جمهوران آمریکایی، یک مکان تسخیر شده نیز هست. بنا به سنت ها و عقاید گذشتگان آمریکایی، بسیاری از کسانی که روزگاری در این اقامتگاه زندگی کرده اند، به واسطه عطش بی اندازه شان برای داشتن قدرت، پس از مرگ نیز در قالب روح در کاخ سفید باقی مانده اند. افسانه هایی وجود دارد مبنی بر این که کسانی چون آبراهام لینکلن، هم چنان در اتاق خود در کاخ سفید حضور دارند.

امارت لِمپ، واقع در ایالات متحده آمریکا

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

از زمان های دور تا به امروز، در این خانه اتفاقات نا خوشایند بسیاری رخ داده است که بدترین و مخوف ترین آن ها مربوط به افراد خانواده لِمپ می شود که برای مدتی در این خانه زندگی کردند. داستان خانواده لِمپ از این قرار است که پس از مرگ یکی از پسرانشان (با نام فردریک لِمپ) سایر اعضای خانواده که چهار نفر بوده اند، اقدام به خود کشی دست جمعی می کنند. حال افسانه ها و داستان هایی وجود دارد مبنی بر این که ارواح افراد خانواده لِمپ هم چنان در این خانه وجود دارند و آن را تسخیر کرده اند . همین مسئله باعث شده است تا بسیاری از خانه و نواحی اطراف آن وحشت داشته باشند.

خانه لیزی بُردِن، واقع در ایالات متحده آمریکا

اگر جرات دارید از این خانه‌های تسخیر شده توسط ارواح در جهان دیدن کنید + تصاویر

اخبار و اطلاعات موجود در خصوص این خانه حاکی از آن است که شخصی به نام لیزی بُردِن که به همراه والدینش در این خانه زندگی می کرده است، به طور خشونت آمیزی اقدام به سلاخی کردن و سپس کشتن والدین خود کرده است. همین اتفاق مخوف باعث شده است تا بسیاری بر این باور باشند که ارواح این والدین هم چنان در خانه هستند و آن را تسخیر کرده اند.


دانستنی های جالب  و مفید امروز در سرویس وبگردی

خلاقانه‌ترین هدایای پیشنهادی برای روز مادر

جمجمه‌ای که از ۲۰۰۰ سال پیش می‌خندد!

۸ عادت غلط که کوجب بزرگ‌تر شدن منافذ پوست می‌شوند

۷ روش ساده اما عملی برای پس انداز

علائم سرطان تخمدان + راهکارهای درمان

۵ عاملی که عمر ماشین لباسشویی را کم می‌کند

چه عواملی باعث افزایش احتمال ابتلا به سرطان‌‌های دهان میشود؟

زندانی در چه شرایطی می‌تواند از پابند الکترونیکی استفاده کند؟

تصویری زیرخاکی فرهاد مجیدی و رسمی که هنوز از مد نیفتاده بود!

عروس کلاهبردار طی ۲ سال با ۸ پسر ازدواج کرد/ هشدار به پسران دم بخت؛ دور این دختر را خط قرمز بکشید! + عکس

دهانشویه چه بلایی سر سلامتی ما می‌آورد؟

بهترین روش شستن شلوار جین

گرفتن تلخی بادمجان با چند روش جدید

فوت و فن براق کردن طلا و جواهرات

۲۵ مرگ عجیب و باور نکردنی در تاریخ !

راز آگاه شدن بعضی افراد از زمان مرگ خود چیست؟

آیا علم می‌تواند تجربه نزدیک به مرگ را توضیح دهد؟

آموزش بافتنی

روش رنگ کردن لباس جین

املت‌های خوشمزه مخصوص صبحانه + دستور تهیه

یادگیری اصول ست کردن لباس

چگونه کلسترول بد را کاهش دهیم؟

نکاتی در مورد سفید کردن دندان‌ها

 استفاده های جالب از شامپوهای تاریخ مصرف گذشته که فکرش را هم نمی‌کنید

آیا هنگام خواب روح از بدن جدا می‌شود؟

کاربرد‌های جالب جوش شیرین در خانه داری

با این سبزی پوستتان را بوتاکس کنید

دست خالی از اینجا برنمی‌گردید

حکم قسم خوردن در معامله چیست؟

خروپف نشانه‌ای از یک بیماری خطرناک است

از نگاه قرآن این زنان قاتل هستند

همه‌چیز درباره سونوگرافی

طرز تهیه کاپوچینو؛ نوشیدنی عالی برای روز‌های کم‌انرژی

چرا مرد‌ها بعد از پدر شدن چاق می‌شوند؟

چرا جوانان از این غذای خوشمزه فراری‌اند؟ + طرز تهیه

چگونه بدون دعوا خانه تکانی کنیم؟

ترفندهای فوق العاده برای رفع چین و چروک پوست صورت

سوء استفاده نجومی مرد تعمیرکار از آلزایمر یک پیرزن

پوست این میوه باعث کاهش وزن و خواب بهتر می‌شود

دلایل ترک خوردن روی کیک چیست؟

نشانه هایی که نباید یک شغل را قبول کنید

ماجرای رابطه ملکه ویکتوریا و خدمتکار هندی که باعث رسوایی شد

فرش شب عید خود را قبل از شناسایی این عیوب نخرید!

درآمد افراد طبقه مرفه چقدر است؟

منبع: سیارک

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
ههههههههههه همشون تو انگلیس و امریکا بودن که هرچی شگفت انگیزه تو امریکاس هرچی یوفو هست تو امریکاس بخیالشون مردم عقل ندارن و این جفنگیاتشون که همش در راستای جذب توریست و تلقین باور غرب خفن پنداریه باور میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
خانه ملکه، واقع در انگلیس واقعا هم که ترسناکه اطمینان دارم خود ابلیس که ملکه الیزابت هستش توش زندگی میکنه
فکر خلاق و کار فرما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
خرافست پس چرا همشونم تو ایالت های متحده ی آمریکاست اینارو به بهانه ی درآمذدزایی و گردشگری به ثبت ملی رسوندن که از مردم باج بگیرن بخاطر همونتبدیل به موزه مانند و مکان گردشگری کردند تا ازشون سرمایه درارن ماهم میتونیم یه همچین پروژه ای رو تو ایران اجرا کنیم مثلا همین نمونش کاخ های سعد اباد نیاورن الکی بگیم روح داره جن داره بیشتر گردشگر میاد برای دیدنش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
تبریز شهرک نور یکی دو بلوک از یک مجتمع است که بیش از ۱۰ ساله خالی از سکنه است و کسی از ترس ارواح توش نمیره.
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
جالب بود
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
احتمالا ساختمون های سازمان سیا هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
همه اینا در ایالات متحده بود بیشترش
طارق
|
United Kingdom
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
به من مجانی بدن همچین میرم اونجا میشینما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
اقا بدنش ب من من خودم یجوری بهاهشون کنار میام یکم از بدبختیام بگم خودشون میزارن میرن اصلا اونجایی که ترسناک تره بدن اون با من
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
شما بلیط رفت و برگشتو بگیرید یکم پولم برا سوغاتی بالاخره باس بگیرم دیگه زشته دست خالی برگردم،میرم ببینم چه خبره^_^
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
باحال بود...خخخ
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر