کد خبر: ۷۲۴۵۹۴۲
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
کد خبر : ۷۲۴۵۹۴۲

جانشین قرارگاه منطقه‌ای و ارشد ارتش در جنوب‌غرب گفت: اکنون برای بقای حکومت و نظام اسلامی نیازمند ایثار، شهادت و فداکاری هستیم؛ امنیت و پایداری جامعه اسلامی در گرو ایثار و ازخودگذشتگی است.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، امیر سرتیپ دوم محمد مختاری‌فر جانشین قرارگاه منطقه‌ای و ارشد ارتش در جنوب‌غرب گفت: اکنون برای بقای حکومت و نظام اسلامی نیازمند ایثار، شهادت و فداکاری هستیم؛ امنیت و پایداری جامعه اسلامی در گرو ایثار و ازخودگذشتگی است.

او با بیان اینکه رزمندگان ارتش در کنار نیرو‌های مسلح در این سال‌ها برای بقای نظام و برقراری امنیت پایدار در جامعه، ایثارگری فراوانی را از خود نشان دادهاند افزود: در این مسیر خون‌های زیادی به زمین ریخته شده است و انقلاب اسلامی بار دیگر اسلام را با خون شهدا زنده کرد و این خون‌ها جمهوری اسلامی را به درختی قدرتمند تبدیل کرد.

سرتیپ مختاری فر بیان داشت: شجاعت و ایستادگی پیشکسوتان دوران دفاع مقدس سنگر اسلام را حفظ کرد و هیچگاه مجاهدت‌های ۴۸ هزار شهید ارتش جمهوری اسلامی را از یاد نخواهیم برد.

جانشین قرارگاه منطقه‌ای و ارشد ارتش در جنوب‌غرب تصریح کرد: شهادت به سادگی نصیب هرکسی نمی‌شود و اکنون خانواده شهدا ارزشمندترین قشر نزد نیرو‌های مسلح هستند چرا که صبر و استقامت آن‌ها ستودنی است و انقلاب اسلامی بدون خانواده شهدا، رزمندگان و جانبازان معنی ندارد؛ اگر افراد سیاسی در تریبون‌های مختلف فریاد می‌زنند که ما جلوی آمریکا می‌ایستیم به پشتوانه این ملت شهید پرور است.

این مقام مسئول گفت: ملت ایران و به ویژه خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان تا آخرین قطره خون خود از آرمان‌های انقلاب اسلامی و نظام دفاع کرده و شکست برای این ملت معنی ندارد.

او اظهار داشت: تاکنون هیچ حکومتی تا این اندازه پنجه در پنجه آمریکا ایستادگی نکرده، اما جمهوری اسلامی ضمن این ایستادگی سیلی‌های محکمی نیز به صورت استکبار وارد کرده که در تاریخ فراموش نخواهد شد.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر