کد خبر: ۷۲۴۶۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
کد خبر : ۷۲۴۶۴۴۴
شاکری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب گفت:از میان لیست شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب،قالیباف به عنوان نامزد ریاست مجلس معرفی خواهد شد.

قالیباف گزینه شورای ائتلاف برای ریاست مجلس استاقبال شاکری عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و عضو سابق شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، ، درباره لیست نهایی ٣٠ نفره شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات مجلس یازدهم و ساز و کار تهیه آن اظهار کرد: شورای ائتلاف از اقشار مختلف مردم نماینده داشته و جلسات فعالی را هم با آنها تشکیل داده است. آنها از ابتدای تشکیل شورای ائتلاف حضور داشته و مشغول بررسی افرادی بودند که شاخصه های لازم برای تشکیل یک مجلس قوی و حل مشکل را داشتند.

او افزود: در نهایت از اقشار مختلف مانند جوانان، بانوان، روحانیون و چهره های مختلف  ٣٠ نفر را به عنوان نمایندگان خود به مردم تهران معرفی کرده و  این لیست، پس از طی یک پروسه نظرخواهی سه مرحله ای به این نتیجه رسید. البته لیست منتشر شده با مشارکت نمایندگان تمام اقشار عضو ائتلاف انجام شد و لیست نهایی حاصل تلاش های یک سال اخیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب است.

شاکری هدف از ارائه لیست نهایی ٣٠ نفره شورای ائتلاف نیروهای انقلاب را تشکیل یک مجلس عملیاتی و کارآمد برای بهبود وضعیت معیشت و کسب و کار مردم دانست و تاکید کرد: علاوه بر موارد ذکر شده حفظ و ارتقای قدرت ملی در صحنه بین المللی و تصویب قوانین کارگشا و موثر در حل مشکلات مردم از دیگر اهداف ما در معرفی این لیست بود.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره گزینه مورد نظر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در لیست ارائه شده برای ریاست مجلس نیز تصریح کرد: قطعا هر لیستی که در آن نیروهایی معرفی می شوند دو هدف اصلی را بررسی می کند. اولین هدف مشخص شدن نمایندگان خود برای کمیسیون های تخصصی مجلس است که پس از مشخص شدن باید برای کمیسیون ها کار و مطالعه داشته باشند. دومین مورد هم بررسی گزینه های مورد نظر خود برای هیات رئیسه مجلس است.

او ادامه داد: قطعا هر لیستی تمایل دارد تا در هیات رئیسه مجلس به خصوص ریاست مجلس حضور قدرتمندانه ای داشته باشد و این قدرت را از رای مردم کسب کند. بنابراین، با رای خوبی که از مردم دریافت می کند قطعا تمایل دارد تا برای هیات رئیسه و ریاست مجلس نماینده مورد نظر خود را معرفی کند.

شاکری در پایان در پاسخ به سوالی درباره سرلیستی قالیباف نیز خاطرنشان کرد: در بین افرادی که در این لیست حضور دارند به نظر می آید که قالیباف به عنوان نامزد ریاست مجلس معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
شانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
قالیباف، اقا تهرانی، موحد، زاکانی گزینه های ریاست هستند
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر