کد خبر: ۷۲۴۶۴۶۳
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
کد خبر : ۷۲۴۶۴۶۳
امام جمعه آبادان؛

امام جمعه آبادان گفت: ۲۲ بهمن یک جشن بزرگ خانوادگی بود و همه با خانواده در این همایش کلی شرکت کردند که خروجی آن ضربه سنگینی بود که به پیکره دشمن وارد کرد.

به گزارش خبرنگارگروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان،حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور امام جمعه آبادان  در خطبه های این هفته شهرستان گفت:یکی از موضوعات مهم هفته گذشته حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن بود و مردم براساس احساس تکلیفشان این حرکت انقلابی را انجام دادند و بار دیگر باارمانهای امام راحل تجدید پیمان کردند.

او ادامه داد:‏طبق وصیت سردار سلیمانی اگر این اسلام در ایران ضربه بخورد تمام مکانهای مقدس ضربه خواهد خورد.

امام جمعه آبادان  افزود:‏۲۲ بهمن یک جشن بزرگ خانوادگی بود و همه با خانواده در این همایش کلی شرکت کردند که خروجی آن ضربه سنگینی بود که به پیکره دشمن وارد کرد و مردم مشت محکمی بر دهان امریکای جنایتکار زدند.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور گفت:‏۴۱سال حضور اتفاقی نیست و این نشان میدهد مردم ،کشورشان را دوست دارند .

او ادامه داد:‏در فاصله چهل روز بعد از شهاد سردار سلیمانی مردم دومین رفراندم بزرگ را برگزار کردند و بار دیگر به آمریکا و استکبار نه بزرگ دیگری گفتند.

امام جمعه آبادان   گفت:دشمن حسابی نا امید شده است چرا که هیچ چیزی نمیتواند مردم را از انقلابشان جدا کند.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور  افزود:‏وظیفه مسولین با حضور مردم سنگیتر است و وقت فرصت سوزی نیست و باید بیشترین خدمت را به مردم بکنند و در راستای حل مشکلات مردم بکوشند.

او گفت:‏سیره عملی حضرت زهرا (س)باید به نسلهای جدید شناسانده شود و نسل جوان ایشان الگو بپذیرند .

امام جمعه آبادان با بیان اینکه ‏باید به مادران جامعه احترام بگذاریم و احسان ونیکی کنیم و تکریمشان کنیم افزود:‏زنان جامعه ما اگر مجاهد نیستند مجاهد پرور هستند و توانسته اند سربازانی برای امام زمان تربیت کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور   گفت: ‏بایددر این فرصت باقی مانده تا پایان سال مسولان بکوشند تا تولید رونق بگیرد.

او افزود:‏امسال سال رونق تولید بود ،انتخابات شروع شده و حضور در انتخابات یک نوع جهاد است چراکه دشمن درتلاش است حضور مردم پای صندوقهای رای را کمرنگ کند و باید همه تلاش کنیم شور انتخاباتی را در اولین انتخابات گام دوم بالا ببرند.

امام جمعه آبادان  در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه مردم رای سفید ندهند و افراد سالم را انتخاب کنیم تا با یک مجلس قوی  مشکلات اصلی کشور حل شود گفت:انتخاب خوب یعنی انتخابی برمبنای ارمانهای انقلاب .

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور   افزود:مردم مجلس انقلابی و متدین و کارآمد میخواهند و باید مردم تحقیق را هیچوقت فراموش ندهند و آگاهانه رای بدهند و ملاکهای قومیتی و خویشاوندی را لحاظ نکنید.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر