کد خبر: ۷۲۴۶۵۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
کد خبر : ۷۲۴۶۵۰۰
متقی فر در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

سخنگوی جبهه پایداری گفت: احتمال اصولگرا بودن رئیس مجلس آینده وجود دارد، اما مطرح کردن نام یک شخص خاص در این رابطه اشتباه است.

حل مشکلات معیشتی باید دغدغه مجلس آینده باشد/ مطرح کردن نام یک شخص برای ریاست مجلس اشتباه استمجید متقی فر سخنگی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به ارائه لیست جبهه پایداری درباره اولویت‌های مجلس آینده، گفت: به امید خدا مجلس آینده کار آمد خواهد بود و امیدواریم که نه تنها افراد حاضر در لیست ما، بلکه تمام نمایندگانی که توفیق حضور در مجلس را پیدا کنند توجه به  دغدغه معیشتی مردم را در اولوت  کار خود قرار بدهند.

او ادامه داد: ما به تمام نمایندگان مورد حمایت خودمان این را گوشزد کردیم که البته چنین انگیزه هم در آن‌ها وجود دارد و امیدواریم از مجلس آتی این صدا به گوش مردم برسد که نمایندگان مورد نظرشان درحال پیگیری مشکلات آنها هستند.


متقی فر افزود: قطعا معیشت اولویت خواهد بود وگرنه اولویت‌های دیگری مانند حل مشکلات اشتغال، رونق کسب و کار و کارخانه‌های نیمه تعطیلی وجود دارد که باید به سمت فعال شدن بروند، انشااله با حل این مشکلات مسائلی مانند فقر، تورم و بیکاری در کشور هم حل خواهد شد.


فعال اصولگرا درباره ریاست مجلس آینده گفت: این احتمال وجود دارد که ریاست مجلس از آن اصولگرایان باشد، اما به طور قطع نمی توان درباره این موضوع اظهار نظر کرد، زیرا در ابتدا باید دید چه کسانی می‌توانند در مجلس حاضر شوند. به عقیده من مطرح کردن نام یک شخص خاص برای ریاست مجلس اشتباه است.


سخنگوی جبهه پایداری گفت: وظیفه ما در حال حاضر انتخاب افراد اصلح و دغدغه‌مند برای حضور در مجلس آینده است، افرادی  که بتوانند دغدغه‌های مردم و رهبری را درک کنند. قطعا با حضور چنین افرادی در پارلمان دیگر مهم نیست که چه کسی رئیس مجلس شود، زیرا جمعی صالح خواهند بود که قطعا از بین خود اصلح‌ترین را برای ریاست انتخاب خواهند کرد.

او درباره معیار‌های انتخاب افراد در لیست پایداری هم یادآور شد: ما براساس شاخص‌های اعلام شده  با افراد ثبت نام شده مصاحبه مقدماتی انجام دادیم که از بین آنها شصت نفر انتخاب شدند، مجددا این افراد بررسی شده و در نهایت نام این سی نفر را به عنوان افراد صالح در اختیار مردم گذاشتیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر