کد خبر: ۷۲۴۶۷۶۹
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
کد خبر : ۷۲۴۶۷۶۹

رئیس هیات سوارکاری خوزستان از پایان هفته هفتم رقابت‌های کورس سوارکاری زمستانی کشور در اهواز با معرفی برترین‌ها خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حسین برون رئیس هیات سوارکاری خوزستان گفت: ۸۱ اسب از استان‌های مختلف کشور، ۲۵ بهمن ماه در ۶ کورس در هفته هفتم رقابت‌های کورس سوارکاری زمستانی کشور در اهواز با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان نفرات برتر معرفی شدند.

او افزود: در کورس اول این مسابقات به مسافت یک هزار و ۲۵۰ متر اسب استار دیانا با چابکسواری سمیر محمدی اول شد همچنین اسب آسنا ایلخان با چابکسواری محمد سپهوند دوم و اسب آگر حسام با چابکسواری ابوالفضل دهقان سوم شد.

برون اظهار داشت: در کورس دوم رقابت هابه مسافت یک هزار و ۲۵۰ متر اسب مهیب خنیفر با چابکسواری محمد سپهوند اول، اسب یاس توحیدی مهر با چابکسواری سمیر محمدی دوم و اسب یوشیتا جهانی با چابکسواری علیرضا سپهوند سوم شد.

رئیس هیات سوارکاری خوزستان تصریح کرد: در کورس سوم رقابت‌ها به مسافت یک هزار و ۲۵۰ متر اسب یل یل غزال با چابکسواری محمد سپهوند اول، اسب نور سوسنگرد با چابکسواری احسان داوودی دوم، اسب وایپر آل شویرد با چابکسواری محمد حاجیزاده سوم شد.

او ادامه داد: در کورس چهارم این مسابقات به مسافت یک هزار و ۲۵۰ متر اسب یارین رشید با چابکسواری ابوالفضل دهقان اول شد همچنین اسب وزیر خان منصوری با چابکسواری هادی عزیزی دوم و اسب ویگن بهروزی با چابکسواری محمد سپهوند سوم شد.

حسین برون بیان داشت: در کورس پنجم این رقابت‌ها به مسافت یک هزار و ۲۵۰ متر اسب یانگوم رشید با چابکسواری ابوالفضل دهقان اول شد، اسب یاکوزا رشید با چابکسواری هادی عزیزی دوم و اسب گیومات با چابکسواری عبدالله خدری سوم شد.

او اظهار کرد: در کورس ششم به مسافت یک هزار و ۲۵۰ متر اسب وقار عقیلی با چابکسواری علیرضا زینی زاده اول شد همچنین اسب نمر آل شویرد با چابکسواری رضا طهماسبی دوم و اسب آبان عباس با چابکسواری ابوالفضل دهقان سوم شد.

به گفته برون، در کورس هفتم به مسافت یک هزار و ۲۵۰ متر اسب آلیشا بی تی اس با چابکسواری سمیر محمدی اول شد همچنین اسب آمازلس علیزاده با چابکسواری ابوالفضل دهقان دوم و اسب آشن تاف با چابکسواری محمد سپهوند سوم شد.

انتهای پیام/گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر