کد خبر: ۷۲۴۷۳۸۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
کد خبر : ۷۲۴۷۳۸۱
گروه : کرمان » کرمان

فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: در هیات‌های اندیشه ورز باید هر ماه یکی از مشکلات اساسی و عمده مردم مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،  سردار غلامعلی ابوحمزه ،فرمانده سپاه ثارالله کرمان درجلسه اندیشه ورزی بسیج کارمندان در سالن پیامبراعظم استانداری کرمان گفت: یکی از تدبیر‌هایی که مقام معظم رهبری مطرح کردند تشکیل هیئت‌های اندیشه ورز بود که چند سال قبل به عنوان فرهنگ مطرح شد و بسیاری از مسائل اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی را در بر می‌گیرد.

اوافزود: یکی از نکاتی که مطرح شد این بود که ایشان به شدت دراستفاده نکردن از لغات غربی حساس هستند و به دنبال جایگزین کردن لغات ایرانی اسلامی هستند که در این راستا هیئت‌های اندیشه ورز مطرح و فعال شدند و ثمرات بسیاری هم به دنبال داشتند.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: هیئت‌های اندیشه ورز باید در چهار محور رصد تهدیدات، رصد آسیب‌ها، رصد فرصت‌ها و تعیین راهکار‌ها کار کنند لذا ما در کنار فرصت‌ها باید به بحث تهدیدات و آسیب‌ها بپردازیم ضمن اینکه از دل تهدیدات آسیب‌ها و فرصت‌ها اگر درست و دقیق مطالعه شود می‌توانیم راهکار‌های منطقی و اجرایی پیدا کنیم.

او بیان داشت: پیشنهاد می‌کنم با یک اولویت دقیق بحث تهدیدات، آسیب‌ها و فرصت‌ها را در دستور کار قرار دهیم و در طول سال خروجی کار هیئت‌های اندیشه ورز باید به این خروجی ختم شود که منجر به کاهش آسیب‌ها و تهدیدات شود.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان اظهارداشت: بحث مطالبه گری هم در هیئت‌های اندیشه ورز باید مد نظر باشد این هیئت‌ها در پایان سال باید به یک جمع‌بندی برسند و در نتیجه کاهش آسیب‌ها را داشته باشند.

ابوحمزه گفت: نظارت میدانی هم باید در کنار کار‌های خوب و ارزنده دیگر در دستور کار قرار گیرد و بهترین کسانی که می‌توانند نظارت کنند و در این نظر سنجی قرار گیرند مردم هستند.

اوتصریح کرد: هیئت‌های اندیشه ورز یک قالب و چارچوبی دارند که می‌توانند به نوعی اتاق فکر و تصمیم‌گیری مدیران باشد همچنین این هیئت‌ها باید به سمت ابتکار و نوآوری حرکت کنند و با استفاده از افراد زبده و با تجربه اشکالات و ایرادات را مرتفع کنند.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: پیشنهاد می‌کنم مشکلات جامعه را رصد کنیم ببینیم مشکلات اساسی و عمده مردم چیست و هر ماه یک مشکل را در دستور کار قرار دهیم ضمن اینکه به انتقادات احترام می‌گذاریم.

او اظهار داشت: همه باید به هم کمک کنیم، زیرا همه در یک کشتی نشسته‌ایم و به سوی یک هدف حرکت می‌کنیم و کشور را با همدلی بسازیم و در این راه آن چیزی که به ما کمک خواهد کرد وحدت و انسجام ملی است که هر کس به نوبه خود مشکلی را حل کند.

انتهای پیام /ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر