کد خبر: ۷۲۴۸۸۱۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
کد خبر : ۷۲۴۸۸۱۷

کارت شرکت در آزمون دکترای سال ۱۳۹۹ از روز سه‌شنبه ششم اسفند ماه ۹۹ توسط سازمان سنجش و آموزش کشور توزیع می‌شود.

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۶ اسفند توزیع می‌شود
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، کارت شرکت در آزمون دکترای ۱۳۹۹ از روز سه‌شنبه ششم لغایت روز پنجشنبه هشتم اسفند بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌‌ای (نام خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون خود پرینت تهیه کنند و بر اساس آدرس درج شده بر روی کارت ورود به جلسه در روز آزمون به محل حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.
 
فرایند آزمون ورودی دوره دکترای نیمه متمرکز سال ۱۳۹۹ از ساعت ۸ صبح روز جمعه نهم اسفند در ۶۰ شهرستان کشور آغاز می‌شود؛ آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در آزمون تمامی داوطلبان بر مبنای شهرستان محل آزمون آنان تعیین شده و در صورت نیاز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ و بعد از ظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در یکی از روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه هفتم و هشتم اسفند ۹۸ به باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه مراجعه کنند.
 
در صورتی که داوطلب مغایرتی در بند‌های ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ نام و نام خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، معدل کارشناسی، تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی، مؤسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی ارشد، مؤسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی ارشد، هیئت علمی (مربی آموزشی رسمی)، دانشگاه محل خدمت مربیان آموزش رسمی مشاهده کردند، لازم است به صورت اینترنتی از طریق لینک مربوطه حداکثر تا ۹ اسفند ۹۸ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات و ثبت اصلاح موارد اعلامی اقدام کنند.

داوطلبان در صورتی که نسبت به بند‌های ۳، ۷ و ۱۳ (جنس، معلولیت و زبان خارجی) کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده کردند لازم است در یکی از روز‌های چهارشنبه ۷ اسفند یا پنجشنبه ۸ اسفند به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌های رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کرده و موضوع را پیگیری کنند تا مشکل برطرف شود.
بیشتر بخوانید: لغو مصوبه تعیین حدنصاب نمره مصاحبه دکتری به کنکور ۹۹ می‌رسد

لازم به ذکر است در خصوص بند‌های ۱۲ و ۲۱ (نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون) هیچگونه تقاضایی پذیرفته نخواهد شد.

تبصره؛ آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۲ بهمن ۹۸ در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه‌ای فارغ‌التحصیل شده و یا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۹ در مقاطع مذکور فارغ التحصیل می‌شوند، در این مرحله باید نسبت به ویرایش و یا درج معدل فارغ‌التحصیلی (برای فارغ‌التحصیلان ۳۰ بهمن ۹۸ و یا میانگین نمرات واحد‌های درسی گذرانده شده برای فارغ‌التحصیلان به تاریخ ۳۱ شهریور ۹۹) تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۸ اقدام کنند.

داوطلبان در صورتی مشاهده مغایرتی در بند ۸، سهمیه ثبت‌نامی، کارت شرکت در آزمون و در صورتی که متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان هستند، لازم است حداکثر تا ۹ اسفند ۹۸  به قسمت ویرایش اطلاعات کارت آزمون دکتری در سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و سهمیه مذکور را اصلاح کنند تا در صورت تأیید نهایی توسط ارگان مربوطه سهمیه برای داوطلب اعلام شود. در غیر این صورت فرد با سهمیه آزاد گزینش خواهد شد.

نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکترای نیمه متمرکز سال ۱۳۹۹ به صورت کارنامه در هفته اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر می‌شود.

انتهای پیام/


سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر