۱۶ زندانی جرائم غیر عمد به آغوش خانواده بازگشتند

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ زندانی جرائم غیرعمد استان با بهره گیری از ظرفیت موقوفات و مراکز افق امامزادگان به آغوش خانواده باز گشتند.

حجت‌الاسلام حسین زارع‌زاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد در گفت گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد  ، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ زندانی جرائم غیرعمد استان با پرداخت دو میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال از محل درآمد موقوفات و مراکز افق امامزادگان، به آغوش خانواده باز گشتند.

او با بیان اینکه آزادی زندانیان در دو مرحله انجام شده است، افزود: در مرحله نخست ۱۲ زندانی با پرداخت یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و در مرحله دوم چهار زندانی با پرداخت ۹۴۰ میلیون ریال آزاد شدند.

حجت الاسلام زاع زاده با تاکید بر اینکه حضور نداشتن سرپرست خانوار سبب بروز آسیب‌هایی می‌شود، تصریح کرد: این اقدام به منظور حمایت از خانواده‌های زندانیان متاهل، فاقد جرائم و فساد‌های اخلاقی، اعتیاد و زندانیانی که مرتکب جرائم غیرعمد مالی شده اند، صورت می‌گیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۸۴۳ میلیون ریال به ۹۴۳ بیمار بی بضاعت و کم بضاعت استان یزد برای تامین دارو، درمان و بستری در قالب اجرای طرح مهر تندرستی پرداخت شده است.

انتهای پیام/ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر